Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Liborbra

Uživatel
 • Počet příspěvků

  129
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

4 Neutrální

O uživateli Liborbra

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

377 zobrazení profilu
 1. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Jogo a Malto díky moc. Konečně odpovědi k věci!!! Bolero jsem měl. Rádio hrávalo dle mého názoru velice podobně jako cd nebo aux. Ten rozdíl byl málo znatelný. Tady ten rozdíl je hodně velký. Možná to má bolero nějakým filtrem dohnané. Nevím. Podotýkám, že mi jde o barvu zvuku dole. Tj. výšky má rádio ok, ale tak nějak chybi BASY! I když jsou naplno je jich při hrani fm rádia málo. Z ostatních zdrojů zvuku je basů spousty. Proto se to na droidu snažím dohnad buď samotnou app na rádio nebo equalizerem. Nebo nějaký bassboost, ale ty apky prostě zvuk z radia neberou☹️ Škoda taky, že ten eq má jen jedno uživatelské nastavení... Nějaké další nápady?
 2. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  No to není problém. Obzvlášť když je tam root tak to je úplně jednoduché. Ale apky v telefonech nestojí za nic. Nemá to řádek s paměťma a většinou chybí i rds. Čekal jsem, že na orea dají nové radio, ale nic. Buďto tedy equalizer který dokáže brát zdroj zvuku i z rádia nebo jiné rádio. Nevím proč zvuk z videa, z mp3, z BT je supr ale z radia o poznání horší... Ještě jsem viděl fm radio na té upravené romce z xda, kde se tlačítka s pameťma daji editovat a pojmenovat stanice natvrdo. Třeba by to hrálo lépe. Pohladám na xda. Tuším, že to byla romka na zařízení "Pumpkin"
 3. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Ten isudar cos posilal na alíku vypadá dobře. Líbí se mi 15ti pásmovej eq... Koukám už tam konečně dávají NNGečko. To je dost! Funkční i na splitscreenu! Je fakt dobrej. App na radio je ale stará známá, takže zvuk horší. Škoda skoda. Nikde jsem nenašel jak je to velké. To bude asi devítka co? Na tu 10,2" to nevypadá.
 4. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Zdar, nějak jsem tě nepochopil. Já nepotřebuji kopírovat. Potřebuji jinou app fm rádia. A tu je problém sehnat... Nic víc. Ohledně kopírování na droidu mě to přijde takto moc složité 😁 Normálně co chceš kopirovat jednoduše zazipuješ a přes BT pošleš. Nic jednoduššího není. A já když spáruju jakýkoliv tel. s mým rádiem tak vidím tel. seznam v mobilu, vidím seznam hovorů, prostě vše. Přes a2dp vidím všechnu hudbu v mobilu a můžu si na rádiu vybírat. Vše co popisuješ, že se dá udělat přes apku bluetooth file transfer tak to mě funguje od začátku automaticky😉
 5. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Ledky😂 Výrobní cyklus🤣 Značka🤩 Teď vážně. Neblbni, všechno je Čína. Tam si nikdo procesní a výstupní kontrolu ze západu platit určitě nebude😀 Je to konkurence předraženejch rádií zde. (který se ovšem taky dělají v Číně, ale jsou tam právě ty kontroly) Pokud dělá isudar android proč ne. Dával jsem ti doporučení na to moje protože jsem spokojený. Zajímá mě to 10"? Jaký to má okolo rámeček, myslím vlastní radio? Na tom 9" už není právě skoro žádnej tak nevím kam těch 2,5cm úhlopříčně ještě může jít. Nebo to rádio je větší a je menší škodováckej vloženej rámeček okolo?
 6. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  No taky jsem to zjistil. Bééé Žádný fm radio nejde. Více méně je vše online i když se tváří off. V mobilech a v autech je default apka na fm radio a ta se zřejmě jiná sehnat nedá. Jedině vypreparovat app z telefonu.
 7. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Kaspek díky za nápad. Mě nevidí doinstalované equalizery vlastní radio, ostatní zdroje zvuku však ano. Origo equalizer šlape ok i rádio vidí, jen ten zvuk je plošší. Ale dobrej nápad je zkusit dát jiný radio - chápejte app tuneru. Edit: tak hledám ale dab stanic je u nás minimum. Musí to být analog. klasika FM...
 8. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Nemáš mf volant? Ty air myši nedoporučuji. Mám je k tv a stojí to za prd. Mrknu se ti na ebay Co totok? To bude ono😉 https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=Remote+control+for+android+car&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_sop=15&_odkw=Remote+control+for+android+car+radio
 9. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Je jich milion😄 Lepši než infra je frekvenční. Do usb dáš dongl. Nemusíš mířit... https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Usb+remote+control+android&_odkw=Usb+remote+for+android Dotaz: Na droidu mám v infu z canbusu na spodním řádku u klimy otočnou pravou a levou stranu. Otočím kolečkem dvouzon. klimatroniku pro řidiče a teplota skáče u spolujezdce. Je to blbost, ale nechce se mi prolézat serv. menu. Myslím, že se to dá softwarově otočit. NEVÍTE KDE?
 10. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Cenné info, díky kluci...
 11. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Ahá starý taky šumělo😒 Hmmm Já za sebe a ze zkušeností 9" hizpo. Paráda. Veškeré neduhy co maji widle tady nejsou. Ale každý chválí to své 😀 Akorát je to přes 6. Ty 2 navíc se ale určitě vyplatí!!! Je tam kamera, kabeláž, can dekoder, fakrovej napaječ na anténu. 9" je něco jiného. Tohle 8" bouchni za skoro 5 (bazos 5-6) 👌 Budeš ohromen. Nic lepšího není. Škoda, že tam nevleze 10,2"!
 12. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Jasně berte to s nadsázkou :-) Také je mám kvůli efektu. Ale jen ty bez elektroniky. To radio taky bude nic mic když ti to to staré nerušilo. Odstup signál - šum. Kód bys měl mít ve svém návodu, který byl určitě přiložen :-) a nebo yotube. Hledej
 13. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Ledky ledky. Peněz jak sra*ek!!! Odchází to daleko vic jak žárovky!!! Ruší to FM příjem!!! Kouzlo nízké spotřeby zcela degradují paralelní odpory aby to simulovalo vlákno!!! Jen ta bílá barva, že jo😁 Sorry za OT, s tím rušením je to problém no. Než měřit oscilákem a bastlit se s nějakým LC tak zahodit LED popřípadě oželet rádio. Já si to třeba bez rádia neumím představit.
 14. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  2pavel: Ahoj, hledej v serv. menu (pod nějakým kódem většinou 4 místným) položku Memory the status of last - Pamatovat si poslední stav. Oranžovej na + snad máš, to by ti nedržely ani fm stanice. Ještě mě napadá jestli to má can a je dobře navolenej pro škodu... Edit: když to tak čtu ještě jednou, bude to spíš problém igoučka. Sys.txt - vyhodit cesty k ukládání a čtení, zkusit smazat save, blokovaná karta proti zápisu jestli to jede z sd Hledej v igo forech.
 15. Liborbra

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Ještě k ledkám. Jo levné jsou ok ohledně rušení radia. Tan odpor není jen sériově kvůli proudu, ale i paralelně pro simulaci vlákna pro can. Mám teď čipy 2835 a to je naprostá bomba v těchto slabých ledkách. Míval jsem 5050 a k těm nemám moc důvěru - přehřívájí se, odchází. Jsou proudově na samé hranici. Ještě tak když mají kovovej chladič tak jakžtakž. Na plastu je to špatné. Rádio ale neruší, nemaj absolutně čím. Horší jsou výkonové cree nebo podobné co maj pulsní zdroj. Ten jede od 10k do 1mega Hz a to už vyzařuje a FM to vadí no. Ten větráček opravdu problém není. Ss motorek, ale těch je v autě víc a neruší. Tam by to kond spravil.
×