Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

JUICE.

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. JUICE. odpověděl na svsv's téma v Motor
    Neřešil už někdo problém se "zamrzlým" ASG v zimě? Že se prostě nejde rozjet, dokud se motor neohřeje? Na různých fórech jsem našel více lidí se stejným problémem, ale řešení žádné🙃
  2. JUICE. odpověděl na Tomáš8's téma v Motor 2.0 TDI CR
    U mě nakonec čidlo klikovky, stejně jako u dalšího člena... více v sz
  3. JUICE. odpověděl na Tomáš8's téma v Motor 2.0 TDI CR
    U mě to stejné, diag. čistá a mechoš na nic nepřišel. Vím o dalších lidech se stejným problémem. Někde jsem se dočetl že snad čidlo klikové hřídele tak zkusím vyměnit to. Kdyby jsi na něco přišel tak dej vědět :)
  4. JUICE. odpověděl na hlr's téma v Motor
    Děkuji Tohle mi přesně dělá že nejde často dořadit zpátečka :/
  5. JUICE. odpověděl na hlr's téma v Motor
    Neměl bys to TPI někde?
  6. JUICE. odpověděl na czab's téma v Podvozek
    Nechci zakládat nové téma, ve volantu mi nic slyšitelně nelupe ale najednou začal mít volant jakoby krokový chod, není to plynulé otáčení volantem ale jakoby to chodilo v zubech. Je to cítit ať už při stojícím voze nebo při jízdě a jen při takřka centimetrových pohybech. Stalo se to už někomu?
  7. To potom nechápu proč zrovna to APR z toho dolují dokonce 245Nm Ale aspoň mě už veškerá chuť do úpravy mapy přešla
  8. moralles: Jo tak u ST a RS je ten zvuk parádní když má průchozí výfuk, ale u fabky kde ty koně stejně takové nebudou by mi to přišlo asi trošku úsměvné jak říkáš, ale tak každý ať si dělá co chce. Rád si to pak taky poslechnu co to bude dělat
  9. http://cool.iprima.cz/porady/autosalon/test-vzduchovych-filtru Proč zasírat motor a mít výfuk který neprojde STK když tam ten výkon jde opravdu dostat jinak? https://www.hothatchshop.cz/skoda/fabia-nj-14/motor/apr-stage-1-uprava-ridici-jednotky-chiptuning-skoda-octavia-3-seat-leon-5f-audi-a3-1-2-tsi-6874.html
  10. Vyskočila už někomu hláška zkontrolovat hladinu oleje a přitom ho měl dostatek? Při poslední jízdě mi během cca 300km vyskočila 3x a přitom olej je v 1/3 mezi ryskami což beru jako normální stav.
  11. Aha tak to sem netušil
  12. Nevíte jestli se vlezou na rs230/245 i 18" kola?
  13. JUICE. odpověděl na camarena's téma v Elektrika
    Tak jasně že to zapnu když už ten humus vidím před sebou
  14. JUICE. odpověděl na camarena's téma v Elektrika
    Právě při průjezdu kolem domů které pálí snad gumy je vnitřní cirkulace nutná a čekal sem že bude klima vysušovat stále
  15. JUICE. odpověděl na camarena's téma v Elektrika
    Je normální že při zavřené cirkulaci vzduchu se teď v mrazech auto okamžitě zamlží ikdyž je zapnutá klima? Nějak se mi nezdá že by se mi tohle v jiném autě někdy stalo.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.