Přejít na obsah

škrábání zadního kola


schneefall

Doporučené příspěvky

Dobrý den

Mám oct 2005 112 000 najeto 1.6 MPI, která má vzádu bubnové brzdy.Můj problém spočívá v tom, že při prudkém manévru doleva začne cosi škrábat v levém zadním kole a po chvíli to přestane, možná i po přibrždění.Myslíte, že by toto mohly způsobovat pakny ? Děje se to pouze při zatáčení, či při prudším levotočivém manévru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou to dělá ten krycí plech co na něm je přidělaný prasátko má na sobě takovej blbej přibodovanej plech kterej se pomalu rozpadá a drhne o buben.Řešení jsou dvě buď seženeš celý plechy nový a vyměníš nebo si dáš práci a ten přibodovanej plech ostraníš majzlíkem a flexou odbrousíš zbytky.A máš po problému. A našel jsem ještě jeden otočenej na kterým jsem označil šipkou ten plech kterej drhne potom o buben a dělá ty hrozný zvuky.

http://www.cc-autodily.cz/drzak-celisti-brzdy-l-3_3?brand=SKODA&model=OCTAVIA&items=60

post-30138-0-77939600-1295438878_thumb.j

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes objevil stejný problém ... poránu při studeném autě v zimě mi vždy při brzdění škrábalo zadní pravé kolo .. po chvíli to přestalo .. dnes už bohužel ne a škrábavý zvuk je slyšet pořád :( Takže se asi něco uvolnilo - obrousilo v bubnu, budu muset na to kouknout. Pak napíšu co by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...