Přejít na obsah

Zadni repro do combi


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

čus Už je to staré téma tak nevím jestli ti to pomůže.

Jestli nemáš orig rep.vzádu nemáš ani dráty.

Mám classic kom. ,dráty 2,5mm prum. jsem napájel na konektor iso ,pak jsem je táhl v pravo (u spolujezce) pod plastama vnitřního prahu.Nešli jednoduše "vytrhnout" nečo jsem trosku vytahal (u držáku to zbělalo,tak pozor).Pod zadní sedačkou jsem je rozvedl i v levo.Tam někde jsem to částečne tahl plech.nosníkem k repráku.Dal jsem tam repro 4x6 ze "Stualarmu" za 600-700,-(pár-- asi tak adekvát k origu)(kevralová membrána -gumovej závěs(né pěna))Má trochu nižší citlivost než udávaj..Musel jsem odpojit výškáč tem přečuhoval.Dám tam stejnak origo někam na strop až udělám pořádnou vyhybku 12db .Musel jsem i pist.Taf-x zalejt mezery (nedosedlo to přesně),a vyrval jsem ty proti prachové (látko -papírové) clony .Připadalo mi že musej hodně tlumit (tlak).

Asi by bylo vhodnější tam dát lepší repr. třeba Sinus -live za 1360,-

Snad ti to (nebo někomu) trochu pomůžě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nejbližších dnech se chystám na montáž do Fabie Combi. Dostal jsem orig. zadní reproduktory a ještě jsem si koupil výškové repro do dveří (firma TVM výrobce pro Škodovku,takže origo - cena 220,- kus). Můžu sem dát obrázek z návodu kudy táhnout kabely. Zkusím to dnes večer oscanovat a hodit to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
...tam nebude omezení hloubkou a navíc tyto repro ji nemívají tak rozdílnou.

včera jsem to měl na chvíli rozebraný - je tam 1 šikmá "svařenina" dvou plechů - má nejspíš kopírovat spodek koše reproduktoru, a právě nevím, jestli se tam ten reprák vejde a použít na to ruskej klíč se mi nechce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V nejbližších dnech se chystám na montáž do Fabie Combi. Dostal jsem orig. zadní reproduktory a ještě jsem si koupil výškové repro do dveří (firma TVM výrobce pro Škodovku,takže origo - cena 220,- kus). Můžu sem dát obrázek z návodu kudy táhnout kabely. Zkusím to dnes večer oscanovat a hodit to sem.

Prosím tě mohl by jsi mi poslat odkaz na tu firmu od které máš ty repra???

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

nainstaloval tyto zadní repro do přípravy: http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/crunch-gp-462cx

Musím říct že jsem velice zklamaný,hrajou oproti předním výrazně potichu.Ve předu mám repro orig. od škoda.Věděl jsem,že to nebude valné,ale takto jsem to nečekal.Měl jsem co dělat je tam vůbec dostat(velký magnet koliduje s karoserií),trochu pomohlo odendání kruhových gum z magnetů,ale i tak je to tam napresované na sobě-(magnet na plechu karoserie).radio Pioneer DEH-2120UB

Nevíte někdo proč mi ty zadní hrajou potichu????Ostatní píšete že se vešli v pohodě,to jsem koupil s nějakejma většíma magnetama nebo co?

Editováno: , autor: drejk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
prosim nevi nekdo, jak rozdelat zadni dvere? myslim oddelit ten plech od dveri, sundat okno a cely plech i se stahovackou vyndat, abych je mohl vytlumit. uz to resim celou vecnost a jeste jsem na to neprisel. diky moc

na tlumení tu máš vyvěšené téma

sundáš tapec, některý typy mají plech na šroubech,jiní na nýtech, tak ty odšroubuješ, povolíš okno asi tak do půlky a z plechu sundáš takový 2 gumový průchodky, povolíš šroubky, vyndáš okno, povolíš zámek a sundáš plech a je hotovo

zkus se podívat do interiéru, je to určitě i tam

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=61447

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...