Přejít na obsah

Podvozek po 92000km


amogh

Doporučené příspěvky

no je fakt, že to neni buhví jak tvrdý, ale tvrdší to prostě je, jestli teda nebude ještě i rozdíl ve výrobci ;) (ale to bych řekl, že to taky nebude tak drsný) já když měl weiteci -35, tak to tvrdší bylo, ale prostě neni to tak že by se stim nedalo běžne jezdit!!(já jezdim běžně i na dooost tvrdym sp. podvozku)

se svezeš s mým a můžeš odborně porovnat, v Liberci snad někdy ?

tak dobrá, ale já prostě nevim jak to vysvětlit, neni to tvrdý že by se stim nedalo jezdit, ale tvrdší to trochu bude :p;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

kluciiii,hlavne Klaca a Amogh .. mam dotaz na par veci ohledne sportovniho stelovaciho podvozku ..

mam snizeno pruzinami V-MAXX (shodou okolnosti se ke me dostali od Amogha) - 35 mm .. a do ted jsem jezdil na original RS 16" 205/45 ..

vcera jsem investoval do 17" DOTZ DEYTONA v rozmeru 205/40/17 .. nevim,ale podle me je to porad vysoko tak uvazuji o koupi stelovaciho komplet podvozku ..

a ted jsme u toho .. nekde jsem slysel,ze se da namontovat podvozek z POLA,ale nevim,co je na tom pravdy ..

jinak muzete dat typy,kde tyto podvozky sehnat,co je lepsi atd .. ?? zda se da koupit komplet podvozek .. nebo je lepsi koupit pruziny a tlumice zvlast .. ?

proste vase zkusenosti a rady .. ;)-_-

dekuji mooooc ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Reaguji na tvuj prispevek..Mam výskove stavitelny podvozek HP sporting a presny rozmer kol,jako ty...Auto je trochu tvrdsi,ale sedi opravdu krasne-hlavne v zatackach si muzes dovolit rychlejsi jizdu a nerozhoupes se,jako se serii. To se ani srovnavat neda.(= A kdyz jsem prezul na zimni 185/60 R14 ..Tak auti neni tak tvrde, jako s 205/40 R17, ale to je jasny...Jinak ladeni podvozku myslim tim upraveni vysky vozu neni problem-pomoci dvou specialnich klicu.

Sportovni podvozky se daji sehnat komplet od 15 000,- nove.Samozrejme i drazsi.

Zaver: Mit jine auto, tak bych urcite sel do podvozku a kol.Pro me = lepsi pozitek z jizdy. ;)

Editováno: , autor: ...GeOrGe...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten podvozek by mě taky zajímal, zkuste to nějak šířit po fóru jiným způsobem , než jsou soukromé zprávy, at se i ostatní něco dozví ;-)

bajdikovi jsem to už osvětlil ;) , v tema o hatatytle je toho taky dost, co bys chtěl ještě vědět??

mrkni na www.hpsporting.cz ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak to rict v kostce, uz jsme toho o podvozklach napsali opravdu milion takze by jsme se jenom zase opakovali dokola

pokud uz mas pruziny a chces si je nechat tak je nejlepsi koupit HPcko tlumice a je to ale pocitej ze preedek sestelujes jeste tak o 2cm dolu a tim zkoncis narozdil od kompletnich stelovaku (Eibach, KW, FK atd)

co se tyce kompletniho podvozku z pola to bohuzel nevim, jediny co je vyzkjousny je zamena pruzin z pola 9N, mam to ja i klaca i dalsi fabie

jinak co se tyce nabidek jednotlivych firem tak je asi nejlepsi brouzdat po netu, jednotlivy vyrobci vetrsinou ceniky i rozmezi stelovani na netu uvedene maji

ja osobne kdybych nemel HP a mel ted kupovat kompletni podvozek tak bych sel asi do eibachu preci jenom je to dobra zncka a cena od renocaru 19900 je asi nejnizsi ve stelovakach co je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak to rict v kostce, uz jsme toho o podvozklach napsali opravdu milion takze by jsme se jenom zase opakovali dokola

pokud uz mas pruziny a chces si je nechat tak je nejlepsi koupit HPcko tlumice a je to ale pocitej ze preedek sestelujes jeste tak o 2cm dolu a tim zkoncis narozdil od kompletnich stelovaku (Eibach, KW, FK atd)

co se tyce kompletniho podvozku z pola to bohuzel nevim, jediny co je vyzkjousny je zamena pruzin z pola 9N, mam to ja i klaca i dalsi fabie

jinak co se tyce nabidek jednotlivych firem tak je asi nejlepsi brouzdat po netu, jednotlivy vyrobci vetrsinou ceniky i rozmezi stelovani na netu uvedene maji

ja osobne kdybych nemel HP a mel ted kupovat kompletni podvozek tak bych sel asi do eibachu preci jenom je to dobra zncka a cena od renocaru 19900 je asi nejnizsi ve stelovakach co je

Kajo,diky mooooooc .. Opravdu ten EIBACH je celkem zajimavy .. uvidime .. ted mi znamy rikal,ze V-MAXX zacal delat take komplet stelaky .. tak uvidim s cim prijde ..

ale i tak moooc diky .. jen takovy dotaz .. kdyz vezmu me pruziny V-MAXX a pod to dam tlumice od EIBACHU na jakou vysku se da snizit .. ted mam 3,5 dolu ..

diky za info ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amogh: ted jsem si to četl o tom tvém podvozku a musím brečet. Protože já mám na autě 205/45R16 auto staré rok a půl a asi sedm krát cesta Praha a zpět po naší vy..rvené betonové D1 a zadní stabily šli do věčných lovišt, nevím asi jsem trefil nějaký zm..ský kus. A to z podvozkem nic nemám, žádné sportovní pružiny a ani tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajimavy :-(

no ja D1 jezdim tak 6-7 do roky nekdy az do ostravy a jak rikam nemam problem

ted uz mam najeto 104 200 a ceka me jedna vymena, huci mi jedno predni lozisko, necham vymenit obe

ale tak rikam si ze po 104 000km to neni tak hrozny, jinak stabiky furt oká ale myslim si ze dlouáho uz to nebude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klaco - ja vim,ze jsi mi to rikal .. ;)

Amoghu - koukal jsem na ten RENOCAR a EIBACHY a nasel jsem tam dve sady ..

1. sada : Pro-Damper Skoda Fabia (6Y2) 1.0, 1.2, 1.4, 1.4 16V, 2.0, 1.9 SDI, 1.9 TDI, 1.9 TDI RS 01.00 - Cena: 11 133 Kč ..

http://www.eibach.cz/renocar_img/Eibach/pro-damper.jpg

tohle vypada jen na tlumice,ale ted je otazka,zda jsou stelovatelne ..

2. sada : Pro-System Skoda Fabia (6Y3) 1.0, 1.2, 1.4, 1.4 16V 07.01 - Cena: 19 697 Kč

http://www.eibach.cz/renocar_img/Eibach/Pro-System.jpg

ten je asi komplet stelovaci i s pruzinami ..

Editováno: , autor: bajdik1...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amogh: ted jsem si to četl o tom tvém podvozku a musím brečet. Protože já mám na autě 205/45R16 auto staré rok a půl a asi sedm krát cesta Praha a zpět po naší vy..rvené betonové D1 a zadní stabily šli do věčných lovišt, nevím asi jsem trefil nějaký zm..ský kus. A to z podvozkem nic nemám, žádné sportovní pružiny a ani tlumiče.

jaký zadní stabily :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citace z mailove komunikace ..

"dobry den,

ohlasy jsou zatim kladne, jak pro S Fabia tak i pro ostatni vozy, ano, je to

kompletni podvozek pruziny+tlumice, je to pro vsechny typy motoru ..

S pozdravem

Jirka Kratochvil

------------------------

SPOILERCENTRUM

Staromestske namesti 89

293 01 Mlada Boleslav

cell. +420 775 694 269

tel. +420 326 713 097

fax. +420 326 713 097

ICQ: 268535042"

rozhodl jsem se,ze do nej asi pujdu .. ale az pristi mesic to vypada,dam pak info jak jsem dopadl .. ;) jeste musim sehnat nekoho,kdo me to montne ..

Amoghu,Klaco,kde jste si to nechavali nahazovat vy .. ??

myslim,ze 17" kola neni tak hrozne viz Amogh .. na 16" jsem jezdil celou minulou sezonu a krome stabiku jsem nemenil vubec nic .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...