Přejít na obsah

Parrot MKi9200 a Nokia E72


Doporučené příspěvky

Zdravim,

mám v autě nainstalovanou HF sadu Parrot MKi9200. Hodně často poslouchám přes USB této sady mp3ky. U mého starého telefonu Nokia 6300 vše fungovalo v pořádaku - tedy když mi někdo zavolal, tak se přerušilo vysílání mp3jek a mohl jsem příjmout hovor. To samé, když mi někdo napsal zprávu - přerušilo se vysílání a pípla mi zpráva a pak se znovu pustila hudba z USB.

U mého nového telefonu (Nokia E72) se mi stane to samé, ale třeba když přimu SMS, tak se po chvilce poslouchání telefon sám odpojí. To samé se stává u příchozích hovorů.

Je divné, že tento problém nastává jen u poslouchání muziky přes USB, když poslouchám muziku přes rádio, tak vše funguje v pořádku.

Dá se tento problém nějak vyřešit?

Děkuji mockrát za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja som niečo podobne riešil stačí tam dať nový firmware a pojde to ok

Zdravim,

mám v autě nainstalovanou HF sadu Parrot MKi9200. Hodně často poslouchám přes USB této sady mp3ky. U mého starého telefonu Nokia 6300 vše fungovalo v pořádaku - tedy když mi někdo zavolal, tak se přerušilo vysílání mp3jek a mohl jsem příjmout hovor. To samé, když mi někdo napsal zprávu - přerušilo se vysílání a pípla mi zpráva a pak se znovu pustila hudba z USB.

U mého nového telefonu (Nokia E72) se mi stane to samé, ale třeba když přimu SMS, tak se po chvilce poslouchání telefon sám odpojí. To samé se stává u příchozích hovorů.

Je divné, že tento problém nastává jen u poslouchání muziky přes USB, když poslouchám muziku přes rádio, tak vše funguje v pořádku.

Dá se tento problém nějak vyřešit?

Děkuji mockrát za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...