Přejít na obsah

Problémy s vŕzganím tapacíru dverí a zadnej nápravy


PaliBB

Doporučené příspěvky

Ahojte chcem sa s Vami poradiť. Mám Fabiu 2005 1.2 HTP a mám problém s vŕzganím tapacíru. Vedeli by ste mi poradiť čo s tým ? A ešte jeden problém pri nastupovaní do auta konkrétne pri nastupovaní zadnými dverami počuť zo zadnej nápravy také "vŕzganie" (neviem ako to lepšie popísať je to niečo medzi vŕzganím a škrípaním) Nemali ste už niekto podobný problém? Vopred všetkým Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skús to namazať grafitovou vazelínou... ale takáto téma tu už je.... takže nabudúce hľadaj, lebo od moderátora dostaneš varovanie a tému ti zamkne...

táto otázka je tu: http://forum.skodahome.cz/topic/107866-vrzganie-zadnych-dveri/

Snažil som sa hľadať tento problém. To sa jedná ohľadom tej tyčky ale toto je čisto vŕzganie tapacíru pretože mi to robí už na obidvoch zadných dverách. Ešte by som potreboval poradiť s tou zadnou nápravou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...