Jump to content

Problémy s forem


PTiCA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
před 18 hodinami, ferda25 napsal:

Dne 4.9. jsem dostal 5 trestných bodů a podle nových pravidel se mají automaticky po měsíci vymazat. Bohužel se tak nestalo. Můžu znát důvod??

 

Napomenutí jsi dostal ještě před zavedením nových pravidel fora (7.9.2016), možná to má souvislost, protože tam vidím, že ty body jsou na trvalo, dokud je někdo nezruší. Před upgradem se tehdejší napomenutí (zvané varování) neodebíralo, takže je to možná nějaký relikt starého fora. Odebírat body ti nebudu, předpokládám, že je potřeba, aby to v současném stavu viděl admin. Pak se body odeberou.

  • Negativní 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
před 5 hodinami, Stringo napsal:

Pawouku, jenže ačkoli tě mám vymazaného z přátel, nesleduji tě a ani nechci být na tebou napsané příspěvky, tak se mi to sem všechno hrne a všechno vidím emoji23.png

No jo, to máš blbý. A je to další věc k řešení pro PTiCU - je to nějaká chyba na foru, nebo to dělá Tapatalk?

  • Negativní 2
Link to comment
Share on other sites

Dneska jsem tě úplně smazal celého z mého profilu a znovu přidal bez sledování a nepřišlo mi kromě sledovaných vláken nic nového, takže asi vyřešeno a chyba byla nejspíš v tom přesunu přátel do sledovaných (jak se měnilo fórum), které i po vypnutí sledování stejně přátele sledovalo... Udělal jsem to takhle se všemi přáteli a vypadá to tak, že to dalo pokoj

Link to comment
Share on other sites

Doufám že to sem píšu správně, ale od vydání nového fóra mám problém, že mi FUP na mobilu vychází tak tak. A co jsem tak vysledoval tak stačí tady projít pár témat a hned mi to strhne pár desítek Mb dat :D A to ikdyž se mobilní verze fóra zobrazuje automaticky. 

Link to comment
Share on other sites

Dle části, která byla smazána, bylo Vámi tvrzeno, že nová pravidla začala platit s novým typem fóra...tj. po jeho upgrade na tuto verzi(ta proběhla mnohem dříve než uvedené datum). Na základě toho jsem dostal zákaz přístupu na 8 hodin(dle Vašich tvrzení podle nových pravidel). Když si zde někdo píše nesmysly(viz příspěvek od Motorpower - nebo to mám chápat, že to je k tématu??), tak to zde zůstane a když někdo poukazuje, že zde není něco v pořádku tak se to maže a Vaše původní tvrzení jsou popírána. Nemluvě o tom, že lze poslat odpověď přes soukromou zprávu, který dotyčný nedostane, protože on si již tuto komunikaci na své straně smáznul. O tom, že zpráva nedošla se už nikdo nedozví.

Edited by ferda25
  • Pozitivní 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mám potíže s přihlášením.

cca půl roku jsem tu nebyl, i když jsem nic neměnil a v prohlížeči mám přihlašovací jméno a heslo stále uloženo, nemohl jsem se nyní na svůj účet dostat (PC, notebook, mobil), stále to píše: "Uživatelské jméno, kterou jste zadali se neschoduje se žádným účtem. Zkuste prosím vyplnit Vaši e-mailovou adresu znovu." tak jsem si zaslat link na email pro obnovu hesla, vše proběhne, dostanu se na forum, nastavim si nové heslo a když se odhlásím, už se opět nemohu přihlásit  (i s nově nastaveným heslem) a na účet se opět dostanu jen přes zapomenuté heslo. :( Nevím v čem je problém, dělá mi to na Mozille i Chromu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...