Přejít na obsah

Žárovky s xenonovým plynem


Pepsi Octavia

Doporučené příspěvky

Co se týká pohody při noční jízdě, tak nejvíce se mi osvědčily Osram cool blue (700,- Kč pár). Světlo bylo spíše do bílé a jakoby více bodové, než běžná žárovka.

Kdepak jsou takovy zlodeji? Na www.e-light.cz poridis par za 407,- Kc. :)

Autodoplňky v Brně-Králově Poli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká pohody při noční jízdě, tak nejvíce se mi osvědčily Osram cool blue (700,- Kč pár). Světlo bylo spíše do bílé a jakoby více bodové, než běžná žárovka.

Kdepak jsou takovy zlodeji? Na www.e-light.cz poridis par za 407,- Kc. :)

Autodoplňky v Brně-Králově Poli

To budou asi DM-Autodoplňky, ti jsou v cenách "světoví" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká pohody při noční jízdě, tak nejvíce se mi osvědčily Osram cool blue (700,- Kč pár). Světlo bylo spíše do bílé a jakoby více bodové, než běžná žárovka.

Kdepak jsou takovy zlodeji? Na www.e-light.cz poridis par za 407,- Kc. :)

Autodoplňky v Brně-Králově Poli

To budou asi DM-Autodoplňky, ti jsou v cenách "světoví" ;)

jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem začal experimentovat s osvětlením páč mi praskla žárovka, tak jsem se rozhodl vyzkoušet tyhle Super white (no nekupte to když je to tak levný), mám je asi 14 dni, tak je ještě nemužu pořádně hodnotit. Zdá se mi, že svítí spíš do kuželu, takže jsou osvětlený kraje a střed vozovky nic moc. Jinak modro bílé světlo je na oči příjemnějsí oproti předchozí nažloutlé barvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silverstar som jazdil asi mesiac doteraz a pohodaaaaaaaaaaa -_-

mal som aj šakovake lacaky radu "blue efekt" a za dažda..skoro som sa zabil ked som nič nevidel.

v hornbachu som kupil jednu H7 cca 500Sk tušim, ja viem, zda sa vam to moc, ale som ich zobral, ked už som bol tam...ale ostatny material maju lacnýýýýýýýýýýýýýý heheee :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koupil jsem Eufab future light gold a naprosta spokojenost, mam cire svetla a vidim o poznani lepe, zadna zarovka nenahradi xenon, kazdopadne dnes se da uz xenon kit sehnat za nejakych 4000, takze je to mozna levnejsi varianta, nez se hnat za napodobeninou xenonu, vyzkousel jsem 5 paru zarovek od ruznych vyrobcu az po philips blue vision 1200 par a v konecnem dusledku jsem vyhodil tak 3500, takze jeste jedny a mel jsem xenony.......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokial viem tak JEDINE ziarovky plnene xenon plynom su PIAA SPARK8000 vsetko ostatne je len marketingove klamanie zakaznika. Mal som Osram Silverstar, videl svietit Osram COOL Blue ktore su len na akysi vizualny tuning svetiel ale nemam pocit ze by lepsie svietili skor naopak hlavne v tme za mokra hovno vidno takze cool blue NIKDY, silverstar su proti nim uplne ine kafe, momentalne pouzivam PIAA Super Plasma GT-X a lepsie svetlo som v zivote z halogenov nevidel, samozrejme PIAA si necha za kvalitu aj zaplatit a ceny ziaroviek su od 60USD za par smerom hore.

Ide o to ci chces aby tvoje svetlo vyzeralo "akoze mam xenon" alebo chces lepsie vidiet v prvom pripade kup Osram Cool Blue (tuzing) alebo v druhom pripade Osram SilverStar ktore naozaj lepsie svietia ako klasicke ziarovky ale nieje to tych +50% ako slubuje krabicka povedal by som tak 10-20% lepsia svietivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si zarovky s vetsi svitivosti. Ten namodr. efekt je jen barva na skle.

Mel jsem taky do modra - spodek svitil do modra a vrsek do zluta - hned jsem je vyhodil. Nic moc a skoda penez :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímací test těchto žárovek zde

Sice zajimave ale jelikož neumim německy tak jsem stejně z toho moc nepochopil. Přeložil jsem si slova v tabulce ale stejně jsem nepochopil co dané hodnoty znamenají. Mohl by někdo napsat co dané hodnoty zajimají a co u kterých hodnot je lepší (větši nebo menší číslo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sloupce zleva:

Lampe - zarovka

Lichtstrom - svetelny tok

Helligkeit - Jasnost

75R - jasnost v bode 75R (viz. obrazek)

Summe - jasnost dohromady

Blendung - koeficient miry oslneni

Lebensdauer - zivotnost oproti etalonu

Wertung - hodnoceni

hodnoceni:

nicht empfehlenswert - nedoporucujeme

noch empfehlenswert - tesne pouzitelne

empfehlenswert - doporucujeme

vorbildlich - prikladne

Preis/Leistungssieger - vitez v kategorii cena/vykon

Snad je to vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...