Přejít na obsah

Jaký podvozek?


Luďan

Doporučené příspěvky

Mám čerstvou opačnou zkušenost, při výměně pružin jsem zkoušel tlumiče a pravý přední se občas propadl, netlumil a šel lehce, tak 1x z 20 pokusů, schválně jsem projel testem a světe div se zatím o.k., brzy půjdou.

Jinak o tlumičích jsem četl dost obsáhle v Octávkách - přečti jejich diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hle tak chyba mluvim ze zkusenoti, jelikoz me druhe auto octa, mela sachsy, nalitala 300 tis. km....pak sem nahodil monroe a po 120 tis. uz to neslo vrzaly a ty rany jak se jelo pres nerovnost to neslo vydrzet, test zamozrejme rekl ze 3 ze 4 jsou ko.

A fakt tam nejsou sachsy ?:-)

Mely by tam byt prave Monroe, delany nekde u Liberce, ted mi vypadlo misto ;) Octa mela nekolik verzi, respektive ma, vcetne Sachsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkušenosti stím ,že po 100 000km jsou tlumiče v prdeli a můžou být jaký chcou. Na testy vžádným případě nedejte - jsou uplně k ničemu. Byl jsem 3x na testech tlumičů a vždy ukázali ,že tlumiče jsou OK. Prý jak nové!:o))) Nicméně auto se chovalo nějak divně a hodně se naklánělo a odskankovalo na nerovnostech. Tak jsem se rozhodl je vyměnit. Ty tlumiče který měli být jak nové byly totál KO!!! Rukou jsem s nima hejbal bez žádného velkého odporu a při vytáhnutí směrem nahoru velmi rychle sjeli dolů. Prostě KO. Po výměně tlumičů uplně jiné auto - drží jak pes. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkušenosti stím ,že po 100 000km jsou tlumiče v prdeli a můžou být jaký chcou. Na testy vžádným případě nedejte - jsou uplně k ničemu. Byl jsem 3x na testech tlumičů a vždy ukázali ,že tlumiče jsou OK. Prý jak nové!:o))) Nicméně auto se chovalo nějak divně a hodně se naklánělo a odskankovalo na nerovnostech. Tak jsem se rozhodl je vyměnit. Ty tlumiče který měli být jak nové byly totál KO!!! Rukou jsem s nima hejbal bez žádného velkého odporu a při vytáhnutí směrem nahoru velmi rychle sjeli dolů. Prostě KO. Po výměně tlumičů uplně jiné auto - drží jak pes. :p

Souhlasim, mam 191000km a ted sem daval treti sadu, tlumice a brzdy sou zaklad bezpecnosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...