Přejít na obsah

Svár karoserie, originál ?


M4rty5

Doporučené příspěvky

Dobrý den, nedávno jsem koupil Octavii kombi rok výroby 2003. Auto jede perfektně a zatěžkávací test na D1 a cca 200 Km po okreskách proběhl bez hrkání či vrzání některé z části vozu. Vše funguje tak jak má. Auto má servisní knížku a její pravost je podle záznamů historie ( dle Vin kódu ) stoprocentní. Narazil jsem ovšem na jednu věc ( až po koupi ). Když jsem otevřel kufr a následně stěnu zajišťující přístup k zadním světlům a CD měniči ( Na levé straně ). Uviděl jsem svár, který je přiložen na obrázku ( Kvalita sice není dobrá, ale snad to jde poznat ). Chtěl bych se zeptat zda je to normální ? Děkuji za odpověď a omlouvám se pokud je moje otázka hloupá.

post-68626-0-18065300-1314473759_thumb.j

Editováno: , autor: M4rty5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tam jen napatlenej vosk proti korozi ne?Sváry jsou zalakované.Pokud bys měl někde vidět holé železo(svár) ,tak by to bylo podezřelé...Navíc jestli se nepletu je použito hlavně bodové svařování.

Nejspíš je to opravdu ten vosk. Když se na to trošku zatlačí tak do toho zajede nehet. Všem děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...