Přejít na obsah

problem s alarmem!!


rico

Doporučené příspěvky

Zdravím koupil sem si jetou fabii a byla tam heandsfree na starou 5110 a dodelavanej alarm s centralem na dalku!!problem je v tom ze kdyz se mi tu heandsfree podarilo vykuchat tak ten alarm asi nefunguje:-(dvere otevira a zavira ale jinak asi nic!driv kdyz sem treba do zamknutyho auta strcil oknem ruku tak zahoukal!jedna se o AUTOALARM COBRA GLOBE AK 3198.slo by nejak ten alarm vyradit z provozu aby fungoval jenom central??nemate stimhle typem nekdo zkusenosti??dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl si, jestli mas origo d.o. nebo zvlastni ovladac... Dale si myslim, ze pokud si "vyjmul" opravdu "jen" HF, tak by to s alarmem nic spolecneho mit nemelo... Predpokladam, ze se jednalo o sadu NOKIA CARK 1 (1x kabel reproduktor, 1x mirkofon, 1x tlusty od drzaku 4x spojene + / - / spinane + a mute do radia) zadne dalsi kabely se odpojit nemely ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím koupil sem si jetou fabii a byla tam heandsfree na starou 5110 a dodelavanej alarm s centralem na dalku!!problem je v tom ze kdyz se mi tu heandsfree podarilo vykuchat tak ten alarm asi nefunguje:-(dvere otevira a zavira ale jinak asi nic!driv kdyz sem treba do zamknutyho auta strcil oknem ruku tak zahoukal!jedna se o AUTOALARM COBRA GLOBE AK 3198.slo by nejak ten alarm vyradit z provozu aby fungoval jenom central??nemate stimhle typem nekdo zkusenosti??dik

No třeba senzory vn. prostoru, čidlo odběru proudu, otřesové čidlo se aktivují až po určité době (po ustálení podmínek ve voze), ale předpokládám, že tohle víš, když jsi alarm měl i předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,myslim ze to bylo NOKIA CARK 1 ale byly tam 2 mikrofony!tak sem to odpojil dobre!!a ten alarm tam je tenhle http://www.securityshop.cz/sites/obsah/3198.html sem psal aj do firmy co tyhle alarmy montuji at mi reknou kde mam hledat tu krabicku ale odepsali mi ze to se nerika a ze jestli neco potrebuju at prijedu a ze to vyresime!!!kde mam hledat to otřesové čidlo??!!nemate nekdo tenhle alarm??diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 let později...

Ahoj lidi, mám autoalarm Cobra s ovládáním v origo klíčku. Auto jsem koupil a nějakou dobu byl klid ale jednou se stalo že jsem zamykal auto na dálku a několikrát zmáčkl tlačítka jak pro odemknutí tak zamknutí a vůz se zamkl. Ráno jsem se chtěl dostat do vozu a dálka nefungovala a v zámkách mám záslepky. Po vyháčkování vozu se spustil alarm. Zadal jsem kod pro nouzové vypnutí alarmu, ale stále mi nejde alarm. Zkusil jsem druhý klíč a tím lze otevřít na dálku jen kufr a stejně tak zamknout i kufr. Nevím co dál. a v závadách konfortního systému jsou zámky všech čtyř dveří (nevěrohodný signál). byla by nějaká rada?

Děkuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...