Přejít na obsah

jak zapojit druhou mlhovku


doktor.j

Doporučené příspěvky

Tak potřeboval bych poradit jak zapojit pravou mlhovku u combi Octavky tak,aby svítili obe a ne jen levá.Musí se tam tahat kabel od levé,nebo to lze jednodušeji?Díky všem

jestli nechces aby se ti nekdo podival do kufru tak to nedelej.... dost to ridice za tebou mate kdyz svite dve ostry cerveny svetla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když Vám prdne žárovka v té jedné jediné mlhovce, která Vám funguje? To Vám určitě nikdo v mlze zadek nerozbije, když Vás neuvidí, že? ;):D Osobně si myslím, že v mlze jsou ty mlhovky hlavně k tomu, aby prosvítily mlhu, aby byl člověk viděn nebo ne? A čím víc je viděn, tím líp. Nepočítám tedy blbce, kteří jezdí se zapnutými mlhovkami, ikdyž to není nutné...

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když Vám prdne žárovka v té jedné jediné mlhovce, která Vám funguje? To Vám určitě nikdo v mlze zadek nerozbije, když Vás neuvidí, že?  ;)  :D  Osobně si myslím, že v mlze jsou ty mlhovky hlavně k tomu, aby prosvítily mlhu, aby byl člověk viděn nebo ne? A čím víc je viděn, tím líp. Nepočítám tedy blbce, kteří jezdí se zapnutými mlhovkami, ikdyž to není nutné...

ze stejných důvodů s tímto úplně souhlasím, přesně toto také plánuji.

K odpovědi origo je origo: u starých verzí škoda fungují obě.

Připadá mi to stejně jako se šetřením wv na malém pravém zrcátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potřeboval bych poradit jak zapojit pravou mlhovku u combi Octavky tak,aby svítili obe a ne jen levá.Musí se tam tahat kabel od levé,nebo to lze jednodušeji?Díky všem

jestli nechces aby se ti nekdo podival do kufru tak to nedelej.... dost to ridice za tebou mate kdyz svite dve ostry cerveny svetla....

A mate to jen ZMATENÉ JEDINCE !!! A těm je jedno co ti svítí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám budu trochu oponovat.Mám Kokinu 12.2002 vývoz do Německa s označením STYLE a měl jsem na pravé straně jak díru pro žárovku,tak žárovku atd.Pouze stačilo přitáhnout kablík a strčit ho do volného místa ve svorkovnici,a vše fachá.Jak je vidět tak dělali různé stupně "výbav" a nedobav.Co kus to origo. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak vám budu trochu oponovat.Mám Kokinu 12.2002 vývoz do Německa s označením STYLE a měl jsem na pravé straně jak díru pro žárovku,tak žárovku atd.Pouze stačilo přitáhnout kablík a strčit ho do volného místa ve svorkovnici,a vše fachá.Jak je vidět tak dělali různé stupně "výbav" a nedobav.Co kus to origo. B)

Vsechny verze maji osazeni a zarovku. Ja tez tam mam zarovku. Ale hlavne to neni pro usporu , ale proto, ze se delaji take verze pro druhou stranu rizeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta žárovka se ale musí přidělat do objímky ,ne? jak tam drží?

Objímka tam je na celém tom plastu, který vyndaváš při výměně žárovky. Ty jsi donvitř ještě ani nekoukal ???

octavku mam teprve chvílu zatím se mě žárovka nespálila takže sem se tam nedíval, ale protože sem si všiml tohoto tématu a nelíbilo se mě taky že svítí jen jedna mlhovka tak sem chtěl vědět jak je to provedeno když na pravé straně jakoby nic není.Dřív sem měl formana a tam svítí obě strany.Samozřejmě se tam podívám a zapojím i tu pravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta žárovka se ale musí přidělat do objímky ,ne? jak tam drží?

Objímka tam je na celém tom plastu, který vyndaváš při výměně žárovky. Ty jsi donvitř ještě ani nekoukal ???

octavku mam teprve chvílu zatím se mě žárovka nespálila takže sem se tam nedíval, ale protože sem si všiml tohoto tématu a nelíbilo se mě taky že svítí jen jedna mlhovka tak sem chtěl vědět jak je to provedeno když na pravé straně jakoby nic není.Dřív sem měl formana a tam svítí obě strany.Samozřejmě se tam podívám a zapojím i tu pravou.

Už sem se na to díval je to jasný. Je tam objímka na žárovku, vstup pro baňku je zaslepený a není zapojený pin v konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...