Přejít na obsah

LED do mlhovek OII (předface)


PDAQUE

Doporučené příspěvky

řešili jste někdo denní svícení u OII přes mlhovky ? ..to žlutý světlo se mi moc nelíbí ...nemá třeba někdo zkušenosti s tímto? http://www.stualarm.cz/produkt/drloem-svetla-s-led-uni-automaticke-denni-sviceni-homologace/ .,, prý se to dá dat do origo mlhovek u OII..

...to se ale pak už nedá moc počítat s mlhovkama co ? a nebo nějaké jiné řešení ? existují nějaké "blue žárovky" do mlhovek ? poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS nárazníček by šel noo :) ..to je dobrý nápad....právě teď se mi bude dělat RS prdelka a na jaro třeba bych mohl nahodit i předek :))

Jinak do teho origo nárazníku mě žádné jiné řešení takto přes mlhovky nenapadá..leda tam dat toto ..ale zase ztratím funkci mlhovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevadí,že hmlovky nie sú homologované ako denné svietenie,on chce umiestniť celé DRL do hmloviek,v čom nevidím žiaden problém,akurát budú mať DRL o jedno "sklo" naviac :)

To je jedno, stále bude svítit mlhovkami, které na to nejsou dělané. A mít DRL uvnitř mlhovky mi přijde jako prasárna.

sice to neni homologovany, ale spousta lidi to pouziva - aspon v praze to vidam bezne... ;)

Tohle bude určitě uspokojivá odpověď pro policajty či na stanici STK. :smich:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuff - To je jedno, stále bude svítit mlhovkami, které na to nejsou dělané.

Tak tady bych asi nesouhlasil. Mám Škoda Octavia II, MR 2008, třípolohový přepínač světel. Asi měsíc mám na OII nakódováno denní svícení přes mlhovky. Funguje to s funkcí Amerika, přičemž při zatažení ruční brzdy dochází ke zhasnutí tohoto denního svícení namísto hlavních světlometů které jsou v totmo případě stejně po tmě. Tedy: po klíčku se mi (v poloze přepínače světel 0) nerozsvítí přední světlomety a zadní světla jako například u funkce Skandinavia, ale jen a pouze mlhovky jako denní svícení, které mám nastaveny pro toto denní svícení na 60% svítivosti. Vše ostatní na vozidle je zhasnuté a na přístrojové desce svítí symbol potkávacích světel. Při přepnutí přepínače světel do polohy I. se rozsvítí už normálně světla obrysová a zadní světla a v poloze II normálně světla potkávací, palubovka, zadní, spz, prostě vše. Denní svícení při přepnutí přepínače světel z polohy 0 samozřejmě okamžitě zhasne. Mlhovky jdou zapnout pouze současně s obrysovými nebo potkávacími světly kdy svítí na 100% svítivosti, tak jak to má být. Je to tedy oproti dennímu svícení viditelný rozdíl a na přístrojové desce svítí v tomto případě i symbol mlhových světel. Nevím proč bych měl vidět problém v homologaci, když po připojení Vagu na vozidlo je denní svícení normálně uživateli programem nabídnuto jako možná funkce? Proč by to tam výrobce dával? A mohl by to tam dát kdyby světla nebyly s touto funkcí denního svícení kompatibilní? Nota bene když se jedná o výrobce z České republiky?

Editováno: , autor: Miral1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Nuff - To je jedno, stále bude svítit mlhovkami, které na to nejsou dělané.

Tak tady bych asi nesouhlasil. Mám Škoda Octavia II, MR 2008, třípolohový přepínač světel. Asi měsíc mám na OII nakódováno denní svícení přes mlhovky. Funguje to s funkcí Amerika, přičemž při zatažení ruční brzdy dochází ke zhasnutí tohoto denního svícení namísto hlavních světlometů které jsou v totmo případě stejně po tmě. Tedy: po klíčku se mi (v poloze přepínače světel 0) nerozsvítí přední světlomety a zadní světla jako například u funkce Skandinavia, ale jen a pouze mlhovky jako denní svícení, které mám nastaveny pro toto denní svícení na 60% svítivosti. Vše ostatní na vozidle je zhasnuté a na přístrojové desce svítí symbol potkávacích světel. Při přepnutí přepínače světel do polohy I. se rozsvítí už normálně světla obrysová a zadní světla a v poloze II normálně světla potkávací, palubovka, zadní, spz, prostě vše. Denní svícení při přepnutí přepínače světel z polohy 0 samozřejmě okamžitě zhasne. Mlhovky jdou zapnout pouze současně s obrysovými nebo potkávacími světly kdy svítí na 100% svítivosti, tak jak to má být. Je to tedy oproti dennímu svícení viditelný rozdíl a na přístrojové desce svítí v tomto případě i symbol mlhových světel. Nevím proč bych měl vidět problém v homologaci, když po připojení Vagu na vozidlo je denní svícení normálně uživateli programem nabídnuto jako možná funkce? Proč by to tam výrobce dával? A mohl by to tam dát kdyby světla nebyly s touto funkcí denního svícení kompatibilní? Nota bene když se jedná o výrobce z České republiky?

nemas taky zaplou fci corner light? zajimalo by me co to dela kdyz mas zaple mlhovky na denni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešili jste někdo denní svícení u OII přes mlhovky ? ..to žlutý světlo se mi moc nelíbí ...nemá třeba někdo zkušenosti s tímto? http://www.stualarm....eni-homologace/ .,, prý se to dá dat do origo mlhovek u OII..

...to se ale pak už nedá moc počítat s mlhovkama co ? a nebo nějaké jiné řešení ? existují nějaké "blue žárovky" do mlhovek ? poraďte

existuje toho vic, kukni tady co Swenny nabizi i s popisem ... akorat nevim, jestli jsou schopne svitivosti zastat i "funkci mlhovek" ...a celkem by me to i zajimalo, tak pokud mate nekdo zkusenosti, prosim napiste

http://forum.skodaho...ier-a-exterier/

Editováno: , autor: smrczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuff - To je jedno, stále bude svítit mlhovkami, které na to nejsou dělané.

Tak tady bych asi nesouhlasil. Mám Škoda Octavia II, MR 2008, třípolohový přepínač světel. Asi měsíc mám na OII nakódováno denní svícení přes mlhovky. Funguje to s funkcí Amerika, přičemž při zatažení ruční brzdy dochází ke zhasnutí tohoto denního svícení namísto hlavních světlometů které jsou v totmo případě stejně po tmě. Tedy: po klíčku se mi (v poloze přepínače světel 0) nerozsvítí přední světlomety a zadní světla jako například u funkce Skandinavia, ale jen a pouze mlhovky jako denní svícení, které mám nastaveny pro toto denní svícení na 60% svítivosti. Vše ostatní na vozidle je zhasnuté a na přístrojové desce svítí symbol potkávacích světel. Při přepnutí přepínače světel do polohy I. se rozsvítí už normálně světla obrysová a zadní světla a v poloze II normálně světla potkávací, palubovka, zadní, spz, prostě vše. Denní svícení při přepnutí přepínače světel z polohy 0 samozřejmě okamžitě zhasne. Mlhovky jdou zapnout pouze současně s obrysovými nebo potkávacími světly kdy svítí na 100% svítivosti, tak jak to má být. Je to tedy oproti dennímu svícení viditelný rozdíl a na přístrojové desce svítí v tomto případě i symbol mlhových světel. Nevím proč bych měl vidět problém v homologaci, když po připojení Vagu na vozidlo je denní svícení normálně uživateli programem nabídnuto jako možná funkce? Proč by to tam výrobce dával? A mohl by to tam dát kdyby světla nebyly s touto funkcí denního svícení kompatibilní? Nota bene když se jedná o výrobce z České republiky?

Toto je hodně zajímavé, poněvadž jsem si objednal neoriginální Osramky s nižší životností, také by se mi hodilo denní svícení (jednou jsem to zde už řešil). Na kolik taková sranda vyjde pro běžnou OII bez corner funkce, a bez tunnel-light?

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To : Miral1

Mám přesně to samé denní svícení na mlhovek režim Amerika,plus na večer funkci Corner,přidána mlhová světla jako brzdová,zapnutá funkce panického brždění atd....prostě luxus.. :kol-47:

Corner se da nastavit aby ho sefovalo svetelne cidlo? Mi to "corneruje" i pres den a cidlo mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...