Přejít na obsah

El. otevírání 5. dveří


JendaR

Doporučené příspěvky

Na autě mám centrál s DO 3 tlačítkový. Když stisknu prostřední tlačítko dveře jen odskočí. Zajímalo by mě, jak by se dalo na páté dveře doinstalovat elektrické otevírání. Tak abych na ně nemusel sahat. Teď v létě je to pohoda, ale jak přijde podzim a plískanice, dveře jsou zvenku celé zasrané a člověk je pak od nich celý upatlaný.

Máte s tím někdo zkušenosti, nebo znáte odkaz na něco podobného? kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to nebude jednoduchý :) . Jen mě zajímalo jestli to už někdo přede mnou nezkoušel. Ušetřilo by mi to práci. Ale nemožný to nebude.

Jen odhalit ten trik jak zvednout dveře o 20-25 cm zbytek už dotáhnou

plynové vzpěry...

To Aidolon: odkud jsi, z Liberce... to je pro mě trochu z ruky B)

Jsem z Olomouce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by pak ale mohl být problém s jejich zavíráním :) .

Včera jsem se díval na el. lineární pohony kterými se otevírají střešní okna. Jsou vidět v každém supermárketu pod střechou. Jenže jsou rozměrné a na 24V a zatím to ještě není ono <_<.

Takže jsem hledal dál a našel tohle:

http://www.mikes-autotrend.cz/Htm/C/C-0602.htm

Ještě to není ono :)

Asi by bylo nejlepší sehnat nějaké origo a doinstalovat ho tam :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit ovladac na DO (zatim na aute nikdy nebyl) a ted by me zajimalo jak se bude otevirat kufr pres to tlacitko na DO ? Slo by to napijit na to elektronicke tlacitko, co je v 5. dverich, ale to by sel otevirat jen s odemcenym autem, coz uplne neni ono. Kdybych tam domontoval odskok tak se da pomoci odskoku otevrit kufr i kdyz je zamceny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze tvého dotazu jsem trochu zmatený :huh: . Standardně se při stisknutí prostředního tlačítka na třítlačítkovém DO odemknou a malinko odskočí páté dveře. Aby sis to dodělal tak si určitě musíš dodělat odskok a možná i víc. To už se tu aleřešilo dříve, takže zkus funkci hledat. Jinak hodně štěstí! Sem to ale myslím nepatří. Já se ptám na dodělání elektriského otevírání víka kufru. To je aby mi ho motorek vytlačíl až do horní úvratě bez toho abych musel rukou na cokoli chytat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...