Přejít na obsah

Poškrábané plasty na palubce


Gabbo

Doporučené příspěvky

Ahoj,

hledal jsem, ale nic nenašel tak zakládám nové téma.

Pořídil jsem starší fabku v moc pěkném stavu, nicméně nějaké ty škrábance se palubce nevyhnuly a tak by mě zajimalo jestli by tyto škrábance nějak přeleštit nebo něco. V tom vroubkovaném plastu na schránce atd. to pujde asi blbě ale rovné plasty kolem radia by snad mohli jít. Myslíte, že nějaký oživovač plastů pomůže?

Diky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ti to nepomuze ale ja jsem svoji sedou palubovku lakoval docerna. Mel jsem tam taky skrbance, otazka je jak hluboke je mas ty. Vsechno sem to prejel jemnym smirkem ( 1500 a 2000) pak jeste 2000 pod vodou, na konec sem to dolestil tou brusnou tkaninou co pouzivaji instalateri. Vetsina skrabancu zmizla a nenarusilo to ten vroubkovany vzor ( je dost hluboky ) palubku sem sice lakoval ale i tak neslo poznat stopy po brouseni kdyz to clovek pekne dokonci jemnym smirkem pod vodou a pak tou tkaninou. Plasty pak byly jak nove

PS: tohle je to brusne rouno http://www.dokonalypovrch.cz/barvy-laky/eshop/2-1-Brusivo/0/5/141-Brusne-rouno-SIAVLIES-152-x-229-mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempem a jakýmkoliv leštidlem určitě ne! Palubka je přeci matná. Dá se to ale velmi dobře "zapéct" obyčejným zapalovačem. Opatrně to nahžívej a ono se to zatáhne. Jen to chce určitý cvik, když se to přežene, tak se to zapeče moc a je to pak lesklé. Když to máš v ruce, tak větší místa se dají dělat i horkovzdušnou pistolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...