Přejít na obsah

Imobilizer? nastartuje a hned chcipne


micko530

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřebuji nutně poradit,už jsem zoufalý,dávám dokupy Octavii 1, 1.6 55Kw r.v 98. Auto stálo 2 roky,takže je celé zamrzlé a bůh ví co s ním kdo dělal.KDyž nastartuju hned zas chcípne,když držím pedál plynu,jakoby se otáčky zvednou ale stejně hned chcípne.Vypadá to na imo,ale klíček na palubce nesvítí,jestli to teda už měla kontrolku na palubce?Na VAGu mě píše že je zablokovaná řj ale sporadická chyba a v imo mě píše že je chyba v klíčku,ale taky sporadická chyba,tak nevim.Dnes jsem koupil nový drátek od kroužku imo do palubky,ale pořád stejné,přijde mi že někdo asi vyměnil budíky,hlavně mě na nich ani nejde udělat test na VAGu,píše mě to že to nelze spojit.Jediné co ještě zkusit je nechat si vytáhnout z budíků pin a zkusit nakodovat klíček s budíkama?Co vy na to?Už jsem zoufalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z VAGu jsem vytáhnul pár chyb. 01176 - klíč- 65-10 - sporadická , 17978- řj motoru zablokovaná P1570-sporadická. Poraďte co s tím.Včera jsem ještě přeběhnul všechny kostry,jelikož auto dlouho stálo byli celkem zoxidované ale pořád jen nastartuje a hned chcípne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřebuji nutně poradit,už jsem zoufalý,dávám dokupy Octavii 1, 1.6 55Kw r.v 98. Auto stálo 2 roky,takže je celé zamrzlé a bůh ví co s ním kdo dělal.KDyž nastartuju hned zas chcípne,když držím pedál plynu,jakoby se otáčky zvednou ale stejně hned chcípne.Vypadá to na imo,ale klíček na palubce nesvítí,jestli to teda už měla kontrolku na palubce?Na VAGu mě píše že je zablokovaná řj ale sporadická chyba a v imo mě píše že je chyba v klíčku,ale taky sporadická chyba,tak nevim.Dnes jsem koupil nový drátek od kroužku imo do palubky,ale pořád stejné,přijde mi že někdo asi vyměnil budíky,hlavně mě na nich ani nejde udělat test na VAGu,píše mě to že to nelze spojit.Jediné co ještě zkusit je nechat si vytáhnout z budíků pin a zkusit nakodovat klíček s budíkama?Co vy na to?Už jsem zoufalý.

Pokud jsi z Prahy , tak zavolej na 608 230303 a jezdíš hned...

Editováno: , autor: Wojnar
Čím víc citací, tím rychlejí zavolá?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drátek jsem koupil,ale ten byl už předemnou měněnej.Klíček mám jen jeden.Nakonec už nakonec je problém vyřešený,auto nastartovalo a je to v pohodě.Někod v tom udělal pěknej bordel,nejspíš tam někdo strčil jiné,nefunkční budíky,protože nejde otáčkoměr a tachák a musel jsem si nechat z těch budíků vytáhnout PIN a znovu spárovat imo.TEď už jen musim koupit novou škrtící klapku,protože ta je taky K.O.Jinak problém je vyřešený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

To já jsem zkoušel vyčistit po druhem vlastnikovi u me octavie 1.6 55 kw palubku a když jsem to vratil zpátky tak mi blikal imobilizer a jak jsem vypnul klíček na pár minut a pak jsem zkoušel nastartovat a už mi imobilizér neblikal, a nastartoval jsem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...