Jump to content

motorpower

Partner
 • Content Count

  1,045
 • Joined

Community Reputation

184 Excellent

3 Followers

About motorpower

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  motorpower.cz

Recent Profile Visitors

11,508 profile views
 1. Nápodobně, nic o tom nevíš a píšeš hovadiny. Dobrej taky nejsem, už od školních let, to by bylo málo, to bych byl jako ty. Jo a pro admin omluva za citaci. Co se týká úprav,, tak auta také měřím , diagnostikuji atd. Vzhledem k tomu, že upravuji na počkání, není moc prostoru pro nějaké testy, navíc neprovádím pokusy na zákaznících, pakliže to není právě po takovéto dohodě. Jinak ale díky, už se něco rýsuje.
 2. Tuším 160PS..cca , až bude čas dám sem obojí. Tohle jsem měl v mobilu.
 3. Po více než dvouletém testování možnost úprav pro tyto vozy. Dále hledám dobrovolníka pro testování odstranění ACT. Nepřijdete o záruku.
 4. motorpower

  110kw Chip

  Ne, ale stačí sledovat na webech , že s těmito převodovkami jsou problémy i bez úprav. Plus jeden můj kamarád řešil GO ve 30 tis., co více dodat.
 5. Auto jezdí na naftu a benzín, nebo na MDČR a ISO??
 6. motorpower

  110kw Chip

  Pište či volejte, co se týká záruk tak záleží na roku výroby, U 1.6 TDI se dělaly jednotky Bosch a Delphi a každá se řeší trochu jinak. Co se týká spolehlivosti, tak u suchých DSG nedoporučuji bez úpravy převodovky a limitace točivého momentu.
 7. motorpower

  Chiptuning

  Jde i navíc, ale toto je s rezervou bezpečné.
 8. motorpower

  Chiptuning

  108-110 kW a 230-240Nm
 9. Velmi správný příspěvek, kupujte dobrou naftu, /prémiovou/ a nelijte do toho žádné srajdy. Ty už to nezachrání. Jediný VIF ještě dejme tomu, pro jeho dekarbonizační účinky. Doporučuji i v létě zimní, klidně každou druhou nádrž, tak aby na sebe navázal případnou vodu, která se u nás v palivech dost často vyskytuje.
 10. Pokud přijedeš i na úpravu výkonu tak v Praze zdarma k tomu jako bonus.
 11. AdoksS dík za recenzi. Sindelar. Napiš mi do mailu pošlu ti nějaké grafy , ať to nepíši sem. Ty tě asi přesvědčí.
×
×
 • Create New...