Jump to content

motorpower

Partner
 • Content Count

  991
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

165 Excellent

About motorpower

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  motorpower.cz

Recent Profile Visitors

8,333 profile views
 1. motorpower

  Chiptuning

  U nás mají benziny obecně i tak horší oktanové číslo než se uvádí. Doporučuji aspoň vždy od půl nádrže paliva střídat lepší 100 s 95. Doporučuji nejezdit v nízkých otáčkách, tam hrozí detonace a karbon nejvíc, navíc jsou koncepční a nesouvisí tolik s oktanovým číslem. ke všemu začíná bludný kruh kdy platí ...více karbonu, více detonací. Pokud plánujete cestu do DE, stačí tam natankovat a máte jiné auto. Snad jsem to napsal k pochopení. Používejte VIF, je proti karbonu dle testů účinný. MPR
 2. Miruna.... jo UKčka to v těchto firmách vymění. ale co kvalita. Povolí nápravu a opdjíždíš bez geometrie, bez vyndání je to větší opruz a u čtyřkoly to ani jinak nejde, O poškozených snímačích, ani nemluvě . Řešil jsem minulý týden. Je demokracie, nikdo ti nic nenutí, a každý chce nejlevněji. Jen to chce přemýšlet kdy se to levné opravdu vyplatí. V tomto případě ne.
 3. Emise projdou, ale úrovní se rovná vykuchanému, či ještě součtově o něco hůře, protože u vykuchaného nejsou regenerace.
 4. ak to funguje u škodovky netuším ale když jsem tam byl z Peugeotem tak jich tam na čištění čekalo 5 a další tři se objednali na čištění. Myslím že když by to bylo k ničemu to čištění tak se to mezi lidma rozkřikne a lidi by tam nejezdily A ještě odpověď na toto...lidi by nejezdili je s měkkým i, to za prvé a za druhé , každý řeší peníze, jsme národ šetřílků, narváno tam bylo i když ty samé firmy co nyní čistí, tak kuchaly.
 5. Zdaleka to tak nevyjde, economy díl je naprosto nové DPF, pouze má ocelový místo nerezový obal. Takže prosím nepiš dezinformace e realizuj se na Peugeot fóru. Tam si pokecáš. Práce cca 4000 za výměnu je běžná. Tedy u předokolky. Ještě mě napadlo , že PSA modely ,ají filtr FAP pod autem a tudíž jiný jednodušší způsob demontáže.
 6. Čištění u Peugeotu ještě funguje pokud se jedná o oddělený odlučovač sazí a kat. Pokud funguje, je to dost často i tím, že vyčištění rovná se destrukce. Je to státem a certifikátama posvěcená levárna. U škodovky kde je filtr sdružený, to nemaká, častěji. To o poškození platí také. Není to z mé hlavy, měřeno ve zkušebním ústavu.
 7. Tak přijeď do Prahy, k úpravám zdarma, jinak ceny mírné a nakóduji skoro vše.
 8. To je rozumné, nabízím protože je mám a vždy někde kde se o tom mluví. Dost často také vznikne problém, že ledka svítí jinak než ta druhá atd. Takže nemusí se nic pos.... a stejně se rozhodneš jinak. MPR
 9. Pokud budíky lehnou, mám náhradní.
 10. Vy jste snad z jiné planety všichni, prostě někdo přijeďte, a buď dostanete 55kW orig, či dobrou úpravu. Co se týká trhacích šroubů je mi jedno co píše DP, ale nikdy mi piliny do motorového prostoru nelétaly. Jen to nesmí dělat žádná qvantofirma. Už mě toto téma nebaví, pokud víte, mám telefon a stačí zavolat a domluvit se co a jak.
 11. Úpravy Kodiaq i se všemi zárukami vyřešeno. Pro momentální nabídku za 8tis. volejte kdykoliv do konce srpna. Nejedná se o žádnou akci. Zbytek po telefonu.
 12. Už jsi to nechal dělat?? Zavolej... MPR
 13. Jen úplně namátkou v tomto tématu...
 14. Tak se podívej kdy jsem nabízel přehrání sw, s tím že reálný rozdíl nebyl tolik kolik uvádí škoda, úpravu jako takovou či s náhradní jednotkou. Úpravy končí někde na 74PS, točivý momentcca 6Nm nahoru. Jinak se do těchto polopodvodů nehrnu, upravuji motory s turbem, kde je navýšení jasné a ne spekulativní. Zařízení kterým jsem přehrával sw jsem inovoval, nové neumí měnit PC, ale asi by to šlo také. Víceméně jsem nakonec upravil 5aut, s tím, že nikdo z klubu se neozval a já se zbavil jednotek. O urážky se nejedná, přečti si nezaujatě své příspěvky a musíš dojít k závěru úplně stejnému. Hlavně to pořád vyčkávání a spekulování mi vadí. Kdyby byli všichni jako ty, tak neupravím ani koloběžku. Někdo hold musí do studené vody první. Pokud se tě Jerevan dotknul tak omluva.
 15. Tak někdo na tu úpravu přijeďte, ale asi ne danikd. Ten je jak rádio Jerevan...zvládne to sám. sirjanek by byl ideální kus. Momentálně mám čas to řešit, ale bez brzdy. Doměřím dodatečně./ jsem o berlích/
×
×
 • Create New...