Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

@frenky .. no jisteeeeee

@mischicka .. staci juknout na elektrony, meli akci na urcite rozmery co jsem koukal tak cena vychazela hodne gute

@najmis ... alesio a keskin to je nebe a dudy :-), nejen znackou ale i designem, me osobne se sice treba libi tim ze maj limec ale to je tak vse jinak mi to pripadne ponekod kycovite --- muj nazor!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@frenky .. no jisteeeeee

@mischicka .. staci juknout na elektrony, meli akci na urcite rozmery co jsem koukal tak cena vychazela hodne gute

@najmis ... alesio a keskin to je nebe a dudy :-), nejen znackou ale i designem, me osobne se sice treba libi tim ze maj limec ale to je tak vse jinak mi to pripadne ponekod kycovite --- muj nazor!!

V pořádku...nic se neděje...Názor nikomu neberu..stačilo ho napsat v té době když jsem vybíral alu....ale to už jsem tu zminoval že nikdo nic neřekl...ale pak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak já sem ti tam něco psal, jen tak všeobecně(i sem radil äť jdeš do 17 ;) páč to zčehos vybíral by v 16 moc hezký nebylo ), o kolech apod sme toho už napsali mraky..

nechci ale rozpoutat nějaky dohady ;)

Jj..občas někdo i ty hodil všeobecný rady,názory....konkrétní kola jen tuším 1-2 lidi...

No ted už je to jedno nee... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mischicka .. staci juknout na elektrony, meli akci na urcite rozmery co jsem koukal tak cena vychazela hodne gute

Nic teď nesháním, mám Zenithy 18" a max. za co bych je vyměnil jsou OZ Superturismo, ale to musím ještě chvíli šetřit :p Ale budu to průběžně sledovat, kdyby byla akce...minimálně na jaro potřebuju nové pneu a teď by se na nich mohlo dát ušetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...