Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

Je mi to jasný. 17 sem ještě neměl max 205/40/16 tak uvidim. Navíc tam chci dát pružiny, tak to asi bude trakař, ale nevadí mi to! Bude to cool :prc:

Ahoj, vidím, že jsi také koupil tak to gratuluji. Mně včera přišly OZ CLASSE 8x17...budu dávat pneu 215/40 R17, skryté ventilky a dvoje bezpečnostní šrouby.:-)

Už ať je to jaro:-)

P.S.: Jaké plánuješ pružiny? Chci taky něco vymyslet....

post-5673-1199386329_thumb.jpg

Editováno: , autor: EMAN VRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vidím, že jsi také koupil tak to gratuluji. Mně včera přišly OZ CLASSE 8x17...budu dávat pneu 215/40 R17, skryté ventilky a dvoje bezpečnostní šrouby.:-)

Už ať je to jaro:-)

P.S.: Jaké plánuješ pružiny? Chci taky něco vymyslet....

Děkuju :D Já taky dávám skrytý ventilky a bezpečáky mám taky dvoje :palec2: Ty OZ sou fakt pěkný, budou na tom vypadat moc pěkně. S gumama ještě nevim, chci je objednat dneska. Je velkej rozdíl mezi 205 a 215? Ale koukám že ty máš 8 šíři tak to asi jo :-) Na bejvalejch kolech sem měl šíří 9 a měl sem tam 205/40 lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju :D Já taky dávám skrytý ventilky a bezpečáky mám taky dvoje :palec2: Ty OZ sou fakt pěkný, budou na tom vypadat moc pěkně. S gumama ještě nevim, chci je objednat dneska. Je velkej rozdíl mezi 205 a 215? Ale koukám že ty máš 8 šíři tak to asi jo :-) Na bejvalejch kolech sem měl šíří 9 a měl sem tam 205/40 lol

Dík za pochvalu. :-) No tak jak píšeš... Tam jsi musel mít tu gumu pěkně napnutou ;) Ja jsem se rozhodl pro rozměr 215 hlavně kvůli šíři disku. Cenově vycházejí téměř nastejno s pneu 205

Každopádně s nákupem pneu počkám až na únor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezpečáky jsou jen vhodné, když jdou krást amatéři, jinak se prodávájí na tohle přímo přípravky:( A je to dost smůla, když vidíš bezp.šrouby a vedle nich mají v regálu věc, kterou to otevřeš násilím :help:

Víme o tom všichni, ale amatérů je taky hodně.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za pochvalu. :-) No tak jak píšeš... Tam jsi musel mít tu gumu pěkně napnutou ;) Ja jsem se rozhodl pro rozměr 215 hlavně kvůli šíři disku. Cenově vycházejí téměř nastejno s pneu 205

Každopádně s nákupem pneu počkám až na únor....

Já sem pneu objednal už dneska 205/40 za 1700,- za gumu, což je super cena. Uvidíme už to chci mít na autě. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...