Přejít na obsah

Řídíci jednotka, Imobilizer


vita112

Doporučené příspěvky

Pokud tady již tohle téma je, nezlobte se a dejte mi sem odkaz.

Je to už asi pul roku co mi ukradli Octavii. Našly ji po dvou dnech s podpalenou sedačkou řidiče, rozkopanou palubovkou a bez tachometru.

Doma mi po ní zbyly klíčky z PINEM a ČÍSLEM imobilizeru.

Chtěl jsem se jen zeptat zda ten PIN je uložen v řídící jednotce nebo v budíkách jako imobilizer.

Dále by mě zajímalo jestli někdo z Ostravska nebo Karvinska nedělá příspusobení klíčů. Mám sice svůj vag, ale jen KKL. Nebo pokud to jde i s ním poraďte mi prosím jak to zprovoznit. Auto mám totiž už komplet opravené ale bohužel jsem koupil tachometr bez čísla imobilizeru.

Klíčky mám nové.

Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže lidi dnes jsem se do toho pustil , volal jsem člověku co mi prodal budíky, ten mi řekl že PIN je napsán bílím popisovačem na zadní straně budíků.

Takže jsem to rozebral přečetl PIN, napojil VAG KKL, a chtěl spárovat klíč a ejhle...

Když jsem dal v programu VAG-COM volbu přístrojová deska dal login a zadal pin tak na palubovce přestal blikat imobilizer.

No pak jsem postupoval podle návodu jak spárovat klíč, no jenže myslel jsem že se to nahrálo. Tak jsem to vše vypnul a nastartoval.

Projel jsem to vypnul klíček a odešel pak jsem přišel znova že pojedu a po zapnutí zapalování imobilizer bliká a auto startne na par vteřinek a chcípne.

Mám jiné kličky než jsem měl před krádeží měnil jsem zámky. Klíče jsou z druhé ruky. Nevadí to že v transporderu již byla nahraná jiný immo.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIdi tak jak to je co musím s čím spárovat napište pořadí jak to mám udělat a nějaký návod. Používám VAG-COM, KKL kabel.

Mám 2 klíče i s transporderem + jeden prázdný transporder, tachometr i s pinem.

Lidi prosím pomozte ... auto mám ve Vrbici v Bohumíně kdo je v blískosti a zná to pomozte zaplatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIdi tak jak to je co musím s čím spárovat napište pořadí jak to mám udělat a nějaký návod. Používám VAG-COM, KKL kabel.

Mám 2 klíče i s transporderem + jeden prázdný transporder, tachometr i s pinem.

Lidi prosím pomozte ... auto mám ve Vrbici v Bohumíně kdo je v blískosti a zná to pomozte zaplatím.

Napiš uživateli PASKAL VW cklub, nebo MILHOUSEK až pojede do Frýdku. Tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou jsi tam dal vlastně přístrojovku.Immobilizer je součástí přístrojovky. Jsou 3 generace immobilizeru.

Pokud jsi tam dal přístrojovku jaká tam patří a to tedy z roku 1997 pak stačí krypto znovu přizpůsobit pokud tam máš novější přístrojovku tak bude muset být nové krypto.

Ještě si to jednou čtu ty jsi to vlastně posbíral Auto je 1997 přístrojovka nevíš rok a klíče použité, taky jiné nevíš rok. To může být ten problém.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no k těm červeným budíkům bys starý transponder přizpůsobil. K zeleným už to nemusí být pravda tam může být immo jak II tak II. generace.

Pokud seženeš nový ID48 měl by jít přizpůsobit jak ke II. tak ke III. generaci immobilizeru.

No čtu si to ještě jednou co jsi vlastně udělal. Ty jsi dal jiné budíky a klíče. Přizpůsobil jsi vůbec budíky (tedy imobilizer) v kanálu 50 nebo jak píšeš jsi jenom přizpůsobil klíče v kanálu 21? Ty budíky byly použité? Klíče taky použité? Znáš původní PIN auta?

Stáhni si dílenskou příručku a v oddíle Elektrická zařízení to máš přesně popsáno jak postupovat.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravím všechny, mám problém.mám Superb 05 automat. Bohužel se mi podařilo zavadil a zemnícím kabelem o kabel od spínací skříňky a bohužel jsem sundal i budíky a když jsem je opět zapojil bliká mi "imobilizér je aktivní", ale nastartoval nelze. Bohužel mi ani nefunguje zobrazování rychlostí. Nevím si s tím rady. díky předem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...