Přejít na obsah

Problém z brzdama !!!


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Zdravím naskytl se mi problém zadní kola mi brzdí dřív než ty přední. Po správnosti by to mělo správně chodit tak, že když se zadupne pedál tak na 70% tak pak by měly až začit brzdit zadní ale mě dřív zabírá zadek a pak předek je to přesně neopak než jak to má být.

První rada která každyho napadne je že předek je zavzdušněný ale není tomu tak dneska jsem opět zkoušel odpustit a žádný vzduch tam nebyl tak já už fakt nevím. Ješte mě tak napadlo nedávno jsem měnil přední kotouč ale destičky jsem nechal puvodní páč byly dobré tak mě napadá třeba už mužou byt KO takže se tam ta přítlačná síla ztrácí a tím pádem napřed zaberou zadní a pak až ty přední do době až se natlakuje víc oleje a destičky konečně dolehnout.

Fakt už si nevím rady a někdy je to fakt vo hubu když to člověk musí někde zadupnout !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...