Publikováno Červenec 4, 201213 r Zdarec, žádám Vás o radu, Fabia 1.2 TSI 63kw, r. v. 2010, věc se má tak, že auto nenastartuje, přitom startér bez problému točí, ale motor nenaskočí, baterka plně nabitá... dosavaď bez problémů, jen jsem dnes vyměňoval pojistku na zásuvku 12V v autě. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za rady Pozn. : Mám diagnostický kabel na F1 - VAG USB KKL, ale netuším jestli by fungoval i na F2 FL, přes kterej bych to očekoval.
Červenec 4, 201213 r diagnostika napoví takhle je to střílení od boku. ale pojistky můžeš zkontrolovat všechny
Červenec 4, 201213 r Autor Pojistky jsem prošel a všechny OK, včetně těch na baterce. Je mi jasný, že přes diagnostiku to půjde, jen nevím jestli ten můj kabel je kompatibilní s F2 FL - kabel VAG USB KKL
Červenec 7, 201213 r Pojistky jsem prošel a všechny OK, včetně těch na baterce. Je mi jasný, že přes diagnostiku to půjde, jen nevím jestli ten můj kabel je kompatibilní s F2 FL - kabel VAG USB KKL Na Fabiu 2 facelift potrebujes HEX CAN kabel.
Duben 4, 201411 r Včera jsem měl stejný problém (FA II combi 1,6 MPI r.v. 2008). S autem jsem dojel na rezervu (50km zbýval dojezd). Asi 10 dní jsem měl auto na parkovišti odstavené. Včera, když jsem chtěl odjet startér točil, ale motor nenaskočil. Baterka OK. Po konzultaci s mechanikem jsem dolil dva kanystry benzínu (2x5l). Několikrát jsem musel otočit klíčkem do polohy II (sepnutí elektroniky - aby čerpadlo nasálo palivo). Nakonec vše OK (naštěstí). Obdobný problém jsem už řešil jednou u staršího auta. Byla K.O. zapalovací cívka .... Upraveno Duben 4, 201411 r od Honza155
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.