Přejít na obsah

HTP 47kw-Svítí mazání olej tam je.


Riman93

Doporučené příspěvky

Zdravím :)

Mám takový problém.Při volnoběžných otáčkách motor šlape bez problému ,ale při přidání plynu začne blikat kontrolka mazání a už nepřestane (jen někdy).Olej je hned pod maximem takže tím to není.Měnil se před 1000Km.Dávala se tam místo syntetického oleje polosyntetika.Motor má najeto 99 tis KM. R.V 2005.Děkuji za rady :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím olejem už mě to někdo říkal ale přišlo mě jako kravina že by po 1 tisícim km by to teprve začalo hlásit závadu.Navíc olej byl kupovaný v krámu podle typu automobilu a motoru.

Editováno: , autor: Riman93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :)

Mám takový problém.Při volnoběžných otáčkách motor šlape bez problému ,ale při přidání plynu začne blikat kontrolka mazání a už nepřestane (jen někdy).Olej je hned pod maximem takže tím to není.Měnil se před 1000Km.Dávala se tam místo syntetického oleje polosyntetika.Motor má najeto 99 tis KM. R.V 2005.Děkuji za rady :kol-47:

:kol-47: Preco sa menil olej za polosynteticky???

1.Zla norma oleja. 2.zle cidlo, 3. zle olejove cerpadlo. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém vyřešen..byla to taková blbost....Prý jeden automechanik měnil čidlo na olej a nějak zprskal konektor co do něj de (to jsem.bohužel zjistil až po delším pátrání) nějak zacinovany a už napůl upadlý (Bůh ví jestli opravdu měnil to čidlo...) Čekám že takovýchto problémů bude víc ,protože to opravoval furt jeden mechanik a majitelka zaplatila 3500 Kč za výměnu celého výfuku a když sem auto zvednul kvůli prasklému výfuku všechny díly byly originál kromě koncového dílů ,který byl nejspíš z polska.... Každopádně konektor bude muset jít nový a slyšel sem že je prodávaj pouze ve škodovce.Jinak olej se měnil na požádání za polosyntetický že prý už po 100 tkm neni potřeba plná syntetika ,ale já bych jí tam nechal :kol-47:.Jinak s olejem sem měnil samozřejmě i filtr a celkem sem koukal jak na HTP každej nadává že je to docela pružný auto :)

Editováno: , autor: Riman93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zaprvé cena 3500 kč je tak možná výměna zadního výfuku, věř tomu, že kdyby měnil celej výfuk, tak bude cena minimálně 2x vyšší :) a že tam dal polský, to chtěl jen vydělat :)

Jinak HTP je celkem pružný motor, než jsem ho koupil, tak jsem ho taky zatracoval a teď jsem překvapen a celkem spokojen :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...