Přejít na obsah

Zámek


Shaarky

Doporučené příspěvky

Ahojte,

mám problém se zámkem na straně řidiče. Odemykání jde ztuha a klíček občas zůstane viset. Jde to nějak promáznout bez demontáže popř. ví někdo čím ? Hledal jsem tu ve fóru, ale nic nenašel. :(

Doporucuji zame vyjmout a namazat WD40.Vyndas ho tak,ze povolis sroub TORX20 je na dverich ze strany B-sloupku pod gumovou zaslepkou.Povolis sroub a zamek vytahnes a pekne promazes a das zpet.je to prace na deset minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co je to za rv, u novejsich jsou ty torxy dva. Pozor, at ten horni nevytocis uplne, aby Ti nespadl do dveri ;-)

Je to rok 97...tak snad to nepos***. B) Díky.

Tak tam je ten torx jen jeden a nevypadava, tak se neboj:-) Staci ho uplne povolit, cuknout za zamek a cely telisko zamku je venku. Pred tim, samozrejme vycvaknout tu plastovou krytku co ho prekryva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek se musí vyndávat a zároveň se musí držet otevřená klika dveří..... Doufej, že se ti nerozpadají vymezovací kroužky uvnitř zámku (vložka bude v poho, ale ty kroužky se lámou) ve škodovce se dají sehnat samostatně za cca 70Kč! HLAVNĚ NEKUPUJ NOVÝ ZÁMEK - BUDOU TĚ TAM LANAŘIT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek se musí vyndávat a zároveň se musí držet otevřená klika dveří..... Doufej, že se ti nerozpadají vymezovací kroužky uvnitř zámku (vložka bude v poho, ale ty kroužky se lámou) ve škodovce se dají sehnat samostatně za cca 70Kč! HLAVNĚ NEKUPUJ NOVÝ ZÁMEK - BUDOU TĚ TAM LANAŘIT!

Me se prave rozlomil jen ten krouzek a stalo me to cca 500,- bo ty potvory nechtely prodat samostane jen ten krouzek,ale prej se prodava jen cela "opravarenska sada" a ne jen ten blbinec:-( Ale diky za info,priste se uz nenecham opit cistou vodou:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě chci ten zámek vyndat a pořád mi to nejde, jak mam vytáhnout to lanko s kliky? ten šroubek pod gumovou zaslepkou se nějak nechce hnout. Na co on tam vůbec je? :o

Zadny lanko z kliky vyndavat nemusis. Jen povol ten sroubek a vyndej teleso vlozky zamku, pritom drz otevrenou kliku dveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě chci ten zámek vyndat a pořád mi to nejde, jak mam vytáhnout to lanko s kliky? ten šroubek pod gumovou zaslepkou se nějak nechce hnout. Na co on tam vůbec je? :o

Zadny lanko z kliky vyndavat nemusis. Jen povol ten sroubek a vyndej teleso vlozky zamku, pritom drz otevrenou kliku dveri.

už sem to celé posmolil. To lanko mi vyjelo a seklo se o kliku a tu vložku tak sem musel vylámat tu krytku a lanko vytlačit silou ven. Nemá totiž ten torx na odkroucení té vložky. Dá se to vůbec koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u spolujezdce ho zaslep a srus a mas po starostech prace na 10 min + krytka+saslepovaci kousek otazka 200.- jinak to lanko do kliky zase zacvakni nic na to neni na konci lanka je plastovej uchyt kterej ma na sobe jemny drazky ktere jsou i v klice tak to tam cvaknes. steluje se tim chod kliky das to na puvodni misto je to na te klice zretelny kde to bylo zaaretovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sadu torx klicu lze koupit v OBI, Baumaxu a podobne, za par korun (i kdyz kvalita odpovida cene;-), takze nechapu co resis. Bud si tu sadu kup nebo se rovnou vyprdni na to, neco na Octe rozebirat...

To jo jenže kdybych jel do takového nějbližšího obchodu tak mám celý den v prčicach. A nekupím přeci něco co se dá použít jen jednou. Chce to už něco kvalitnějšího. A když mi to začlo blbnout tak sem měl jen křižák :o)

A zaslepit to nejde páč se mi zkazily ty vypinače uvnitř a bez nich to nezamyká....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...