Přejít na obsah

Sedadla LIMITED EDITION do RS 2


giorgio.v75

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Docela jsem je prostudoval, mají trochu jiný ty štítky u bagu a chybí ta bílá linka na bocích oproti originálům. Mám dost detailů z webu co jsem si postahoval.

Zatím to vypadá spíš na šikulu čalouníka, uvidím jestli mi pošle detail fotku.

Každopádně moc díky za tip.

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to otázka vkusu no.

Já jsem z nich hotovej už rok co jsem na ně narazil náhodou na webu.

Jsou tam nafocený přední, zadní, boky, detaily a v tý šedo-černý kůži s bílým prošitím mi přijdou dokonalý.

Mám komplet dekor, ofuky, lišty, madla v kartáčovaným titanu který je dost do šeda a ladilo by to dokonale.

Alternativa jsou ty na škoda-parts, ale to už je celkem dost kaček, nebo BT design dělají pěkný kombinace.

Tam jsou ceny ještě o randál výš.

Říkal jsem si že po 3 letech už možná někdo mohl přitáhnout nějakýho blbě trefenýho RS anglána na díly:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

60 teda neni malo, ale mas neco co jen tak nikdo. U BT stoji cely interier 79.000,- a pochybuju ze to nekdo zvladne ve stejny kvalite za sedesat. Kazdopadne me zajima jak predela obyc sedaky na RS za priplatek. Uvazuju ze necham dodelat perforovany dosedy. Tak ze by tam daval bederky vycpavky?, nebo jsem to nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...