Přejít na obsah

Bouračka na parkovišti


Ustecak21

  

39 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Řekli mi že to převezme ČKP a ta určí pojištovnu která to vyřeší do konce.

Pokud auto viníka nemá povinný, bude to pravděpodobně řešit ta Tvoje pojišťovna - a od vlastníka "vinného" vozidla pak bude vymáhat celý náklady v regresním řízení. Pokud vlastník prokáže, že vina padá na někoho jinýho, může se pojišťovna hojit na viníkovi, ale také může zůstat u majitele auta a doporučit mu, aby svůj nárok za škodu, kterou musel vyplatit pojišťovně, uplatnil v občanskoprávním sporu s viníkem-řidičem... Pojišťovna tak zůstane z obliga, o prachy nepřijde - a majitel auta si bude muset škodu vymoct sám z viníka - řidiče v momentě havárie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je zatím vyřízeno?

Sepsaný záznam o nehodě

Na místě sepsané "potvrzení o účasti na dopravní nehodě" Policií ČR - odhadnutá orientační škoda na místě 30tis

Voláno na linku pojistníka (generali) - mimo provoz - jen všední dny

Voláno mému pojištovákovi co mi uzavřel mou pojistku - doporučeno zajít v ponděli do pojištovnu vyníka

12.11.2012 - Dnes mi na generali řekli že pojistka vyníka byla zrušena v létě!!! - TAKŽE AUTO NENÍ POJIŠTĚNO!

12.11.2012 - Vyplněn formulář poškozeného na ČKP Česká Kancelář Pojistitelů

14.11.2012 - Zavolal jsem na zákaznickou liknu ČKP a tam mi paní zdělila, že můj případ zrovna řeší, že již má veškeré podklady od policie ČR

a zítra ráno mě kontaktuje. To už bude mít přesné info která pojišťovna to bude řešit.

15.11.2012 - Dnes mě kontaktovala ČKP a zaslala dokument stím, že případ přidělila pojišťovně UNIQUA

16.11.2012 - Dnes jsem navštívil pojištovnu UNIQUA a vyplnil další tři A4, plus žádost o náhradní vozidlo. Čekám na kontaktování technikem který auto nafotí.

Co mě čeká:

16.11.2012 - čekám na technika který přijede nafotit auto

O dalším průběhu budu informovat

******************** Hlasujte v ANKETĚ **************************

Editováno: , autor: Ustecak21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a žadné náhradní díly v nahradě pěkně všechno origo na tom si trvej, ted s tím pojištovny docela kšeftují obzvláště kdyz mas takto jeste pridelenou pojistovnu a nejlépe oprava ve škodovce at už kvuli pripadnému prodeji auta kdyz už mas teda a budes mít status bourané auto tak mužes snadno v historii ukazat že byla provedena adekvatní oprava a vse je ve 100% stavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,jenže znáte to potom...Náhodou bude chtít brát na protiúčet a jak to bude vypadat: Jéééé vy jste to měl bourané??? A kdo vám to spravoval...? Vy jste to neměl u nás??? atd....

Takže si myslím že když to nejde z jeho kapsy???? Takhle když neco budou namítat tak jim ukáže fakturu a muže jim říct: VAŠE PRÁCE...

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u superba měnili víko kufru. Byl jsem nespokojenej a reklamoval jsem to. Vyjádření servisu a dopis ze ŠA byl takový, že oni dodrželi stanovený postup a tím to uzavírají. Oni moc dobře vědí, že jsou za debili ale nic si z toho nedělají.

Víš proč autorizovaný servis stále vydělává a vydělávat bude? Protože je pořád spousta lidí, co si to nechá opravit za velké peníze u nich, jen proto, že je to servis Škoda. Připlácejí si jen za značku tak jak je to i u jiných výrobků (adidas, nokia a jiné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu hlasování. Cena bude mezi 30-50 tisíci. Pokud máš někoho známého v servisu kdo by ti vystavil fakturu tak se s ním domluv. Servisu pojišťovna zaplatí větší cenu než když si to necháš udělat rozpočtem a opravovat sám. Budeš mít vystavenou fakturu, opravíš si to sám, známému za fakturu necháš nějakou provizi ale pořád ti zůstane dost velká částka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přispěju také svou zkušeností. Stalo se mi totiž něco podobného jen s tím rozdílem, že mě dáma na parkovišti předjížděla! Výsledek byl takový: levé přední kolo, levý přední blatník a nárazník. Viz. foto v sekci Vaše OII. Pravda je, že to Tvé vypadá hůř, blatník a světlo pryč, určitě budou nové. U mě zůstaly původní díly, lakoval se nárazník, blatník + vyrovnání, dveře lak. Oprava ALU + geometrie přední nápravy. Cena v aut. servise bratru 20 tisíc. Oprava je provedená dobře, nejde to poznat. Jen na lemu př. blatníku se asi při lakování udělala kapka a je vidět její setření. jinak OK. I barvu a pigment metal. trefili dobře.U Tebe to vypadá na 30 - 35 tisíc.

Pravda je ta, že fakturu zaplatila pojišťovna škůdce z jeho pov. ruč., dal jsem aut. servisu plnou moc a ten vše řešil za mě. Šlo by to také řešit se svého hav. ručení. Myslím ale, že s UNIQOU nebude problém, servis to opraví a faktura se platí až pak. Kvalita bude OK.

Do rozpočtu bych nešel, dle odhadce pojištovny škůdce nebyla ta oprava tak rozsáhlá než jakou nakonec udělal aut. servis. V mém případě by se to tedy nevyplatilo. Mám odhad a fakturu a liší se to cca. 7tis.

Toť má zkušenost. Přeji Ti, ať se to co nejdřív vyřeší a opraví. Ty nervy znám. :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci malovat čerta na zeď, ale partnerské servisy nejsou originály. Pojišťovny mají nasmlouváno s nimi cenu za práci a diktují jaké díly se tam mají dát. Ale určitě tam nebudeš mít origo jako by jsi měl v autorizovaném servisu. V případě partnerského servisu pak samozřejmě hrát habaďury na amortizaci nebudou jelikož se jim to finančně vyplatí. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa kuci pokud to někoho zajímá, včera si tak jdu ve 23:00 se psem a vydím jak nějaké auto nabouralo postupně 3 zaparkované auta a couvalo dále směrem k výjezdu z parkoviště...no to bylo něco na mě :-) otevřel sem dveře spolujezdce a ten opar z chlastu jsem málem neustál... jela v tom ženská a na dotaz zda pila mi odpověděla, že nee, že jen neumí couvat... volal jsem hned 158, paní 11 x nebyla schopná fouknout, po 12. a hele 1,31. Takže trestňák.Alkohol se nevyplácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...