Přejít na obsah

Předvánoční posezení Supího kolektivu


Lanny

Doporučené příspěvky

To víš Járo, v zápalu snahy a euforie jsem skutečně tu podstatu přehlédl. Díky moc za vložení odkazu.

Myslím, že nejvhodnější doba počátku našeho srazu by byla tak asi 18 hodina, nebo chce někdo dříve? Myslím, že by to neměl být problém, napište a Jára by to podle toho reservoval.

Takže pro tento moment to vidím následovně: http://www.restauraceandel.cz/ Járo, omlouvám se, ale opakování neškodí. Díky.

Počátek našeho posezení 7. prosince 2012 od 18:00 hod. - provozní doba jak je zřejmé je v pátek do 24 hod.. Pro rozjeté SUPÁKY je v okolí dost nočních podniků kde se dá pokračovat až do kuropění! :clap::kol-99:

Prosím Vás všechny, aby jste se oficielně přihlásili s počtem osob do středy 21.XI.t.r.. Když to bude dřív jen dobře, aby se to v klidu dalo dohromady.

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na nás zplna zaůtočily obchoďáky a spol. se svojí vánoční výzdobou a máme tady zase možnost

PŘEDVÁNOČNÍHO SETKÁNÍ NAŠÍ SUPÍ BANDY.

Myslím, že loňské setkání na Smíchovské plzeňce ANDĚL - http://www.restauraceandel.cz/ se vydařilo, takže se nabízí opáčko, co říkáte? Za sebe navrhuji dva páteční termíny a to: 7.XII nebo 14.XII.. Toho 21.XII se mi to zdá dost pozdě, resp. už každý budeme mít hromadu rod. povinností. Přátelé, pokud jsou jiné návrhy, sem s nimi co nejrychleji a hlavně každý napište, který z těch dvou termínu Vám lépe vyhovuje, aby jsme to co nejdříve ujednotili! Případně to může být i sobotní termín tzn. 8/XII a 15/XII.?Ono se to nezdá, ale ten předvánoční čas strašně letí! Věřím, že Ace Ventura - Jára zase si vezme na starost reservaci, vloni proběhlo vše k naprosté spokojenosti všech zůčastněných.

K dnešku tj. 17/XI je stav následující:

de facto odsouhlasen termín 7.XII.2012 - počátek nejspíš od 18 hodin

seznam přihlášených:

JohanJFV + 1

Acew Ventura + 1

Torreto + ?

nemo.x + ?

MarcusV - zatím neupřesněno

Passport - musí upřesnit

Lanny + 0

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P O Z O R , P O Z O R !!!

Tak jsem bohužel dnes ráno obdržel nepříjemnou zprávu od Járy - Ace Ventury, že byl včera zajistit naše posezení " U Anděla", ale bohužel nepochodil - mají beznadějně na pátek 7.XII.t.r. obsazeno!

Takže jsme momentálně v situaci, že se musíme snažit zareservovat něco adekvátního jinde. Prosíme Vás, aby jste své případné nápady a možnosti sdělili sem. My s Járou se budeme dnes snažit něco obvolat. Jde o to, aby daná hospůdka byla rozumně dostupná a aby jsme byli hlavně v ní spokojeni!

Jak vidíte, není to legrace v tomto Mikuláškém období na pátek zareservovat, ale věřím, že když spojíme síly, že seš nám zadaří!

Teď mne napadla jedna plzeňská hospůdka, která prý není špatná a Johane, tataráček mají na 100% je to:

http://www.hospudkan...i.cz/index.html

zatím mi tam telefon neberou, ale mají až od 11:00 hod. tak tam zavolám později. Uvidíme jestli nás taky nepošlou do paďous!?

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že ten "kulaťák" mne hned nenapadl - není špatný.

Jelikož jsem nic nechtěl nechávat náhodě, tak jsem se hned jak to šlo, spojil s touto restaurací http://www.hospudkanaradnici.cz/index.html

a tudíž jsem to i zamluvil s výhradou, že pokud by jsme se nedohodli, tak to musím do soboty zrušit! Máme tam reservaci na 7.XII.t.r. od 18:00 hodin a to v kuřácké části. Pokud by jste chtěli do nekuřácké části půjde to změnit, ale rovněž to musíme učinit do této soboty t.j. 24.XI.t.r..

Proto Vás všechny přihlášené, případně i nepřihlášené (nechal jsem si reservu v počtu zabukovaných míst) prosím, aby jste se do soboty vyjádřili: zda souhlasíte s touto hospůdkou (dobré spojení veškerou MHD, velké možnosti parkování atd.) a zda chcete "kuřáckou či nekuřáckou část"?!

Myslím si, že tato Hospoda na Radnici je min. s KULAŤÁKEM srovnatelná a možná i v lečems lepší!

Pospěšte si s případnými připomínkami, či návrhy tak, aby naše SUPÍ BANDA měla jasno a vedení hospody také.Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Johan: tak na hlasování jsi to projel zatím 5 : 2 Tvým hlasům, kromě Vás dvou jsme všichni nekuřáci! Ale ještě to stejně nevím, budu tam zítra volat a snad to ještě vyjde - uvidím. Holt si budete muset občas odskočit - pokud vyjde ta změna na nekuřáky. U Davida si nemohu vzpomenout zda je kuřák, či nekuřák, ten by se mi měl ještě ozvat,ale stejně by to hlasování neovlivnilo! Je mi líto!

Takže je to v podstatě odsouhlaseno - pokud to bude možné, že budeme v nekuřácích! Zítra to sem dám jak jsem pochodil.

Jinak vážená SUPÍ BANDO, kdo jste se ještě nepřihlásil můžete tak ještě učinit, počítal jsem s určitou reservou!

A teď už dobrou noc! Mám docela práci se trochu soustředit a tak raději utíkám, než to uvidím ne dvojmo, ale trojmo! -_-:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je to jedno, ale díky.

Bohužel v těch nekuřácích to je už plné, takže se musíme spokojit s tou částí kuřáckou!

Ale slíbil mi, že kdyby se něco mlelo, resp. něco se uvolnilo, tak nám to nechá - udělal si poznámku!

Podstata je, že vůbec máme plac a že se budeme moci řádně rozjet a nakonec i nám nekuřákům to bylo vloni jedno!

Tak pěknej víkend a opatrujte se ! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Davide, jsem rád, že jsi si už také "potvrdil přihlášku", taky se těšíme! No a holt s tou kuřáckou, či nekuřáckou je to momentálně opravdu jedno - buďme rádi, že máme alespoň tu kuřáckou, protože jsem zjistil, že ten pátek 7.XII. se všichni zbláznili a dělaj si holt Mikulášskou.

Jinak se omlouvám, ale od pátečního odpoledne je ze mne lazar s horečkama okolo 39°C a včera mne to dohnalo na pohotovost a začíná se to jevit, že by to mohlo pomoct - teplota už jen 37,5°.

Už se nám to blíží! Za 11 dní se uvidíme a věřím, že si to i užijeme! Zatím všem pěkný týden. :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné pozdravení celé naší "SUPÍ BANDĚ"! Teplota mi trochu ustoupila a tak honem co je tady nového. A je!

Odsouhlasen termín 7.XII.2012 - počátek od 18 hodin

seznam přihlášených:

JohanJFV + 1

Ace Ventura + 1

Torreto + 1

nemo.x + 0

MarcusV - se omlouvá, ale má nějakou oslavu na Šumavě

Passport + 0 potvrdil účast

Lanny + 0

Takže máme vše v podstatě podchyceno a zareservováno a nyní se už jen můžeme těšit, jak se za 10 dní sejdeme, poklábosíme, popijeme dobrého truňku a dáme si do bříška něco chutného v Radniční restauraci Prahy 9

http://www.hospudkan...i.cz/index.html

-_-:smich:kol1:kol-131::kol-35::kol-99::gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...