Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

BadyS: Hmm, já čekám už asi tejden a na pondělí tam jdu, tak jsem zvědavej jak to dopadne, člověk ani v klidu nemůže spát, ale pokud tvrdíš, že mi noty nevemou, tak jsem hned o 100% klidnější.

Baurak: Já myslím že jo, nevím co třeba v Praze, ale já osobně policajty nesnáším, nemám s nima jedinou dobrou zkušenost ať už šlo o cokoliv, nemuselo to být jenom ohledně auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadyS: Hmm, já čekám už asi tejden a na pondělí tam jdu, tak jsem zvědavej jak to dopadne, člověk ani v klidu nemůže spát, ale pokud tvrdíš, že mi noty nevemou, tak jsem hned o 100% klidnější.

Baurak: Já myslím že jo, nevím co třeba v Praze, ale já osobně policajty nesnáším, nemám s nima jedinou dobrou zkušenost ať už šlo o cokoliv, nemuselo to být jenom ohledně auta.

tak proc si tam nezavolas a nejdes tam hned...nemusis cekat az na to datum ;)

ja to vim od kluku co jezdi po cele cr a rikali ze na morave je to o dost horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak: protože mám bobky a bez toho právníka tam nejdu a s tím jsem domluvenej na pondělí. Ještě tam kydnu nějakou blbost ani nevím co pořádně říct s tou osobou blízkou a tak.... raději ať za mě mluví on.

tak at to dobre dopadne...kdyby jsi chtel tak ten zakon mam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak: protože mám bobky a bez toho právníka tam nejdu a s tím jsem domluvenej na pondělí. Ještě tam kydnu nějakou blbost ani nevím co pořádně říct s tou osobou blízkou a tak.... raději ať za mě mluví on.

tak at to dobre dopadne...kdyby jsi chtel tak ten zakon mam ;)

Díky, na ten zákon bych možná juknul, ať jsem v obraze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zase mluvim je dobry ze te znaj a spoustu veci se dovis lol

No já myslel při přestupcích, jina u nás v Tišnově jsou 2 bengaboys, jeden ve motorkář a druhej furt našrot... :smich:

no delaj tam strasni typove...ale to co predved znamej to jsem jeste neslysel ale je to na delsi vypraveni :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...