Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Ahoj spiďáku :D Mám se  :D  Dneska jsem doma ;) I když jdu za chvíli pracovat

Já jsem před hodinkou přijel z němec, byl jsem zaplatit čundr v cestovce, ve tři pojedu k dědovi, poprát mu k narozkám, v šest jedu na poradu, odm jedu do kina a v deset jdeme rožnit sele... ;)

No teda ,dnešek máš teda dost nabitý ;) tak si ho hezky užij ;)

ským budu večer psát?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda ,dnešek máš  teda dost nabitý ;) tak si ho hezky užij ;)

ským budu večer psát?? :D

No celkem na pohodu... ;)

Večer je to bohužel pasé, musíme to přeložit... <_<

no co se dá dělat ;)

Mějte se tu pěkně :D jedu pracovat :) Ajooooooooooj všem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to fajn, žádnej hluk nejde do kabiny, pokud tomu teda pořádně nepřišlápnu a na venek to jde moc pěkně slyšet. Spokojenost, aji se mi zdá, že to auto konečně nemá zaražený větry a jede to líp, reaguje to lépe na plyn, nachipoval jsem to totiž kdysi a ten sériový výfuk byl asi fakt slabej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to fajn, žádnej hluk nejde do kabiny, pokud tomu teda pořádně nepřišlápnu a na venek to jde moc pěkně slyšet. Spokojenost, aji se mi zdá, že to auto konečně nemá zaražený větry a jede to líp, reaguje to lépe na plyn, nachipoval jsem to totiž kdysi a ten sériový výfuk byl asi fakt slabej

Tak hlavně že je spokojenost. Já na Venťárně nemel kat a střeďák, tak to bylo docela drsný, ale jak jsem se přes léto vyblbnul, tak to letělo i s Ventem do světa... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nejspíš jsem ho kupoval zbytečně, možná tak pro přítelkyni, došel mi dopis od policie abych šel něco vysvětlit - rychlost. No a měli radar na mostě kde jezdívám hooodně rychle, takže jsem asi jasnej... :(

Osoba blízká a hotovo. Má mladá noty...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No má...

Jenže lidi mi tvrdí, že je to na místě, kde si mě vyfotili...

mám i svýho právníka a ten tvrdí, že se uvidí podle toho, jak bude kvalitní fotografie. Jako bez řidičáku nedojedu do práce a to bych byl fakt v prdeli...

No noty Ti sebrat nemůžou, to by´s musel udělat 2x za sebou... ;)

Uvidíš podle fotky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...