Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Já si dám a tuplovanýho, je mně ze všeho nějak divně, ztrácím cuť do života, nějak se mně všechno hroutí. Ahoj.

bych řekla, že takovejch je nás tady víc, nicméně si dej čokoládu, kopec zmrzliny, večer pokecej s kámošema a ráno bude líp, tedy pokud to nepotáhnete až do svítání lol a chuť do života neztrácej - život máme jen jeden, tak proč si ho něčím kazit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nevím nejsem členem OC , ale možná bych se za Váma přijel podívat mám to nějakých 40 km tak ještě uvidím. Zatím Ahoj jdu si pro ten sýr. Ahoj Honza.

na besídku a ostatní srazy nemusíš být členem OC ;) dobrou chuť k temu sýru :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vespolek -_-  -_- dá si někdo panáka? ;)

na dlouhodou dobu mám vybráno Ivanko :smich: Zdravíčko stíhačko, jak se máme??

Ahojky Kačí :) koukám,že ta sobota se vydařila :D vážně si nedáš panáka :smich::smich::p jinak se mám,tak jak si zasloužím ;) jo a z dovolené mi táta místo Dendy přivezl cikáně :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Katko, dlouho jsem o tobě neslyšel, nečetl, co se s tebou děje?

to bude tím, že nikdo o mě nemá žádné informace a to abych psala že bla bla bla to jako fakt už né :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Kačí :) koukám,že ta sobota se vydařila :D vážně si nedáš panáka :smich::smich::p jinak se mám,tak jak si zasloužím ;) jo a z dovolené mi táta místo Dendy přivezl cikáně :smich:

sobota :smich: se protáhla do pracovní neděle :smich::smich::smich::smich: a dospávala jsem to dneska lol tfuj, bylo to naročné od pátku ivanko lol Dendu pozdravuj - já mám teď prcka 14 dní na dovče u mamky :D ten zas bude jak ředitel cementárky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Katko, dlouho jsem o tobě neslyšel, nečetl, co se s tebou děje?

to bude tím, že nikdo o mě nemá žádné informace a to abych psala že bla bla bla to jako fakt už né :smich:

Ahááááááá, tak to jo. A jak je jinak? Co Péťa, co pejsek atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek :t Jak se máte?

no zdravíčko mladíku :D máme se výborně, jak je u tebe?? Co lorrinka - jak oslavila narozky??

Editováno: , autor: Katka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...