Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Tak a je tu novy rok .Rok 2007 :o) a zaciname zase "znova"

A mě začíná poněkud padat hlava, nějak mě ta novoroční veselohra u nás doma zmohla, no zkrátka lunapark hadra... lollollol

Aby toho nebylo málo, přišel i další kamoš, taky Milan a taky v poněkud horším stavu, navíc se neoholil a nikdo se s ním nechtěl líbat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jen samé vše nej,vše nej.Tak taky přeji vše nej.Jsme zvědav,kolikrát ještě :D:D

Doufám,že bude alespoń z poloviny takový,jako ten loňský,proběhne v klidu a bez záplav,hurikánů,větrů,vichrů,sněhových a jiných kalamit,bez havárek,karambolů a jiných cypovin,že bude dost tempomatůchtivých a podobně ať máme s Vašou co dělat :D:D,že se tomuto návykovému fóru vyhnou hackeři a jiní pitomečci a když už nevyhnou,tak ať jsou admini bdělí a neleží ožhralí pod stolem a hned chyby napraví,ať elpresidento zase domluví ty skvělé sešnakce,a´t se mám všem vyhnou problémy s auty a taky ať Fabiatiky přestane zlobit ty zkurvené servořízení a hnijící svazky a já nevím co ještě,a´t Henslíkovi dělá syn jenom radosti,Palo a´t se konečně dočká vytouženého Supa s 2,5 tiptronic,Vittovi ať od někud připlujou levné xenony,Vašovi ať se mu nerozpadne jeho veterán :D ,Jaster ať už konečně sežene tu 799B komfortku,Sejdovi ať mu dobře a rychle platí za záslužnou práci,já ať rychle prodám Supa,koupím octu a tím nebudu vyřazen u tak skvělého klubu :smich:,Garnymu a Martinovi RS aby měli pořád co dělat na těch plechových nesmyslech na kolečkách,bo jak by neměli co dělat,umřeli by hlady,Spidimu,aby mu pěkně a bezpečně ubíhala ta cesty do German.No a pokud jsem na někoho zapoměl,tak se na mě kamarádi nezlobte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...