Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Dobre jim tak smejdum jednem rudejm. Ty vole,kdo maldej dneska muze chtit bejt komanc? Jedine nejakej idiot. Stejne tak dost dobre na komunisticky kandidatce vzdycky trnu nad tim,jak je tam nejakej debil,co za ne kandiduje a jeho povolani je Podnikatel,to by me rozesmalo....

Btw. Krasarri,nemas dneska nahodou cestu kolem ????...........:)

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre jim tak smejdum jednem rudejm. Ty vole,kdo maldej dneska muze chtit bejt komanc? Jedine nejakej idiot. Stejne tak dost dobre na komunisticky kandidatce vzdycky trnu nad tim,jak je tam nejakej debil,co za ne kandiduje a jeho povolani je Podnikatel,to by me rozesmalo....

Btw. Krasarri,nemas dneska nahodou cestu kolem ????...........:)

Se nerozčiluj, já taky nescu bét komunista... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlina se ti zachtelo jo?

Njn, to je jediný, co ještě můžu kočírovat, bez IFR... :angry:

Tak tady v Kladne litaji ty Zliny,presne je nepoznam ,ale jde o to,jestli jeste bude v tomhle pocasi nejakej k mani :). jestli jeste budou litat :)

Prinejhorsim ti nejakou hezkou fotku najdu :)

A chces ji vyfocenou jakoby zespodu letadla po startu,cumakem ke mne,nebo po startu jakoby od kridla vyfocenou,tzn. ledatlo z profilu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady v Kladne litaji ty Zliny,presne je nepoznam ,ale jde o to,jestli jeste bude v tomhle pocasi nejakej k mani :). jestli jeste budou litat :)

Prinejhorsim ti nejakou hezkou fotku najdu :)

A chces ji vyfocenou jakoby zespodu letadla po startu,cumakem ke mne,nebo po startu jakoby od kridla vyfocenou,tzn. ledatlo z profilu?

No já myslel přímo našu OK-ONP... lollollol

Asi takhle, jak toho Delfáska... ;)

post-31-1161169238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...