Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Ale tak neprestal,ale da inzerat prodavam xenony,pak je nema a jeste rika,ze to vypada blede a ze nevi,jak dlouho to potrva a jak rikam,do ledna cekat zase nechci. Kdyz si je ted od nej nevezmu ja,tak je vezmes ty,tak co...

Minule to bylo,prodam naraznik a ten den jsem ho snad od nej mel,ale nerad cekam. Vzdycky musim mit vsechno hned

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak neprestal,ale da inzerat prodavam xenony,pak je nema a jeste rika,ze to vypada blede a ze nevi,jak dlouho to potrva a jak rikam,do ledna cekat zase nechci. Kdyz si je ted od nej nevezmu ja,tak je vezmes ty,tak co...

Minule to bylo,prodam naraznik a ten den jsem ho snad od nej mel,ale nerad cekam. Vzdycky musim mit vsechno hned

Já s Bauiho obchodem zkušenosti nemam.

Já musim taky mít všechno hned,ale do tohohle se pustim až na jaře,takže by se mi stejně válely doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak neprestal,ale da inzerat prodavam xenony,pak je nema a jeste rika,ze to vypada blede a ze nevi,jak dlouho to potrva a jak rikam,do ledna cekat zase nechci. Kdyz si je ted od nej nevezmu ja,tak je vezmes ty,tak co...

Minule to bylo,prodam naraznik a ten den jsem ho snad od nej mel,ale nerad cekam. Vzdycky musim mit vsechno hned

On ty nárazníky projistotu vozí sebou v autě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...