Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

;) Jedu na vrakac kluci, postak stejne prijde az zitra si myslim. Nechcete tam nekdo neco? :) Jo a co myslite, mam na aute masku od Milotecu, na starej cumak, mam predelano na facelift a doma mi lezi stara maska, takovy to co kdyby. Furt si rikam, ze kdyz koupim faceliftovou, dostanu vic za Milotec nez za origo na starej cumak, co myslite?

třeba RS sedačky bych chtěl, jestli mě chcete někdo udělat na Vánoce radost lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;)  Jedu na vrakac kluci, postak stejne prijde az zitra si myslim. Nechcete tam nekdo neco? :) Jo a co myslite, mam na aute masku od Milotecu, na starej cumak, mam predelano na facelift a doma mi lezi stara maska, takovy to co kdyby. Furt si rikam, ze kdyz koupim faceliftovou, dostanu vic za Milotec nez za origo na starej cumak, co myslite?

třeba RS sedačky bych chtěl, jestli mě chcete někdo udělat na Vánoce radost lol lol lol lol

Nasrat! lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mozna bych o jednom vedel, neska odpo se ti zeptam....  -_-  jo a nevis o RS dekoru  kolem klimatizace atd...?mam manualku a nemuzu ho nikde sehnat...!!!  :angry:

ten mám ja,ale chybi mě popelnik do kompletu :(

ale 2x ho asi nemas vid? a na manual klimu? a ramecek od radicky? :) ja muzu mit zase jen popelniky!!! :D

:smich: jo na manual to mam, mam jednu, zkusím zjistit zda nebude více.

zeptej se mi prosim, kdyztak bysme to vycenzovali + doplatek z moji strany... -_- jo a ten hajzl kolem radicky bys taky moh sehnat?? to mas z nejakejch tajnech zdroju, ne? ja to hledam vsude mozne a kdyz uz najdu, tak jen na climatronic....!! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...