Přejít na obsah

1.9 TDi 81kw skube


Jerry_J

Doporučené příspěvky

Na vagu nastavíš 01 motor skupinu 3,10,11, a zapneš funkci logování, v kopci dáš trojku nebo čtverku, podle toho na co se cítíš, protože koncová rychlost může být až 160km/h . Závady musí být smazány, při 1500ot/min šlápneš na plný plyn a dáš start logovaní na vagu a držíš do 4000 ot/min, prostě tak ať si nerozbiješ hubu. Během testu nesmíš povolit ten plný plyn, jinak to je o ničem. Při těch 4000 ot/min zmáčkneš na vagu stop, je to třeba dělat ve dvou (jeden řídí druhy ovládá diagnostiku) pak ten log pošleš přes Leteckou poštu sem a někdo ti poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem tu mel znamiho,ten mi to nalogoval,projistotu dvakrat....a nezjistil vubec nic,vse tam pry bylo absolutne v poradku...Jen se mu nezdalo,ze v palivovej hadicce k cerpadlu beha trocha bublin...ale vedeni je vsude tesny,pro jistotu sem vyndal i nasavaci kos z nadrze a procistil ho....ale stale nemuzem na nic prijit...Lamda je pry podle LOGU v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, rád bych poprosil o kontrolu logu. Zřejmě mi umřela váha vzduchu :-( První log je po vymazání chyb a váha ukazuje hodnotu 5 mg a auto vůbec nejede a je absolutně bez tahu. Po nějaké době tam naskočí 550mg a auto již jede lépe, ale hodnota 550 mg je tam stále, zřejmě si to tak upraví počítač, takže další log je již z touto hodnotoubez předchozího vymazání chyb, jelikož po vymazání chyb by to zase nejelo jako v prvním logu :-( Předem děkuji za kontrolu logu

 

http://leteckaposta.cz/765379918

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...