Přejít na obsah

Ovladac svetiel s funk. auto


Krisso

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych. Chcem sa opytat co treba vsetko spravit pri vymene prepinaca svetiel za prepinac svetiel s funk. auto org. OC, tak aby ta funkcia auto fungovala. Mam OC II r.v. 2007 1.9 TDI 77kw. Pripadne ci mi niekto s tym vie pomoct v okoli Mlada Boleslav.Samozrejme nie zadarmo. Chcel by som aktivovat aj funkciu corner a denne svietenie. Dakujem za rady

Editováno: , autor: Krisso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby ti to fungovalo automaticky potřebuješ právě ten senzor na čelním skle

Ja chcem aby mi v polohe auto automaticky po nastartovani stale svietili stretavacie svetla.  Nemusi sa prepinat denne svietenie so stretavacimi. Ide o to aby som nezabudal svietit a mohol si aktivovat comig home. Nechcem kvoli tomu menit celne sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takhle

A nechceš si nechat teda nakódovat denní svícení? Po nastartování ti budou svítit potkávačky v poloze nula, když přepneš do polohy potkávaček tak se navíc podsvítí přístrojovka a aktivuje se funkce corner mlhovek (pokud si ji taky necháš nakódovat)

prave preto hladam niekoho kto to ma s tym skusenosti aby mi poradil ake su moznosti a hlavne nakodoval to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na denní svícení potkávacími světly nepotřebuješ nic měnit a ani nepotřebuješ polohu auto na přepínači světel - je to změna nastavení software auta.

Tedy to řeší servis a nebo někdo šikovný s vag kabelem.

P.S. tou otázkou si to pořádně zamotal. Zní to jako že chceš automatické rozsvěcení světel podle osvětlení venku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...