Srpen 21, 200619 r Autor pěkná odpověď "LEBRO", teď už tomu nerozumím vůbec-děkuji Cosby. Umí tady někdo česky?????????????????,
Srpen 21, 200619 r Co je to homokynetický kloub? Kloub na poloose, ktera prenasi pohon od rozvodovky na kola. Montuje se z toho duvodu, aby se kola mohla pohybovat nahoru a dolu a zaroven byla hnana. Snad jsem to napsal alespon trochu srozumitelne;-) A kdyz je v haji, projevuje se to cvakanim pri jizde na plny rejd.
Srpen 22, 200619 r no tak zrovna na oktavce mě teda odesel ten vnitrni, tj u prevodovky. a projevovalo se to tak že pri jizde rovne se auto trepalo doleva a doprava. tak at to vite kdyby vám to delalo taky.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.