Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

bohužel menší na RS nedáš...

 

Škoda Octavia RS má větší brzdy než Volkswagen Golf GTI
Je to trochu k nevíře, ale auto, které Octavii RS darovalo všechny důležité prvky jako motor nebo platformu MQB a které by mělo být v hierarchii koncernu Volkswagen zařazeno výš, v jednom ohledu ztrácí. Má menší přední brzdy. Volkwagen Golf GTI si vystačí vpředu se 16" brzdami, Škoda Octavia RS má brzdy 17palcové. Rozměr v tomto případě neznačí skutečný průměr kotoučů, ale skutečnost, že přes ně "nenavléknete" menší než 17palcová kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

no ty love bych za to tedy nedal ani náhodou.... jsem patriot a Škodovku uznávám, ale za mega bych si představoval něco úplně jiného.... i když i jám mám O III která papírově stála skoro to samé, ale koupil jsem ji s 641 km na tachometru a stářím 4 měsíce a něco.... za 605 tis. Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

viděl jsem na horách na parkovišti O II RS se zimníma sedumnáctkama, jak se tam klouzal sem a tam a všichni jezdili kolem na patnáctkách či šestnáctkách a měli z eReSa prdel.... ale na pohled to bylo velmi pěkné auto.... tak hodně štěstí a málo sněhu na těch Hawkách - nebo jiné auto na zimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

do Dix1: přesně tak RS nevychází z Elegance a o tom  to je.... má něco navíc, ale i něco namíň  :kol-26:

 

to kokta7: elektronické kraviny nejsou kravinami, chce si to vyzkoušet a už nikdy nebudeš chtít bez elektronických kravin... ba naopak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, jak tam jednou asistenty dáš, už v žádném dalším autě bez nich být nechceš... když fungují je to super (zatím jsem za posledních několik let nenarazil na něco, co by se s asistenčních systémů porouchalo u mojich aut, takže spokojenost maximální)

 

každopádně sám mám nyní na 3C zimáky 17" 235/45/17 a můžu potvrdit, že na sněhu je to na nich fakt sranda, proto raději vozím řetězy (a když už gumy nepomůžou, což se stane tak 2 - 3 x za zimu, nasadím řetězy). a když už nahory, tak s naším druhým vozem (XC 90), tam už strach nemám že bych zůstal někde ve sněhu

 

hurinak 88 = super info, jsem rád, že má lepší brzdy, to se vždy hodí :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se pořád nějak nechce věřit, že tam daj slepou rouru. To je něco tak blbýho ! Úplně bych se styděl v zimě, když by mi kouřilo půl auta. Výpis z Etky je jasnej, ale spíš si myslím, že to ve finále budou prodávat jen s jednou, dvojitou koncovkou tak, jak se to u týhle motorizace dělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...