Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

možná trapná, ale chtěj jí všichni  :kol-48:  Co ty to máš prosimetebe za barvu v tom avataru ?  :kol-98:  :kol-98:

Ne teď vážně, ta šedá je prudce nebezpečná na silnici. Tahle barva splyne částečně s oblohou i se silnicí a je průser. A to bez ohledu na to, jestli se mi líbí nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle videa sice ano,.. ale ma to uplne tak stejne a totozne jako OIII RS ? ...... Nevim jestli na videu je benzin nebo nafta,.. pokud benzin tak je to zatim spravne,... ale pokud nafta, tak to ma odlisny, protoze aspon nema jednu koncovku slepou ;)

v tom je podle me ta pointa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o idiota, jde o to co kazdej preferuje a pokud audi bude chtit vyhovet tak vyhovi a zabuduje tam nejakou naftu,... nepripada mi to nejak tragicky ci odlisny,..... ostatni automobilky to uz tak maji a uz neplati to ze je nafta lina,... ;) kdyz se to pekne udela,... dokazde trumfnout kde jakej turbo benzin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej nafta je dobrá, tak to fakt napíše člověk co nikdy nejel v 4.2 nebo v 5.0, postav mě vedle stejně kw naftu a benzín ti stejně natře zadek...

spíš marketing co preferuje, přeci člověk co má na auto za 3 mega, mu je jedno jestli bude jezdit za 8 nebo za 10.... jediny v čem vidím problém je menší dojezdu benzínu ale to je vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo sedačky jsou super seděl jsem jen v dynamic paketu ale jsou stejný jako v RSu kromě potahu. Jinak RSko combi bílá v CB Auto České Budějovice.

19" jsou luksusní uvažoval jsem o nich, ale na naše silnice to není jsou spíš na parádu toť můj názor.

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...