Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

njn, to jsou ty nové kravinky. nemůžu si bez diagnostiky vypnout na trvalo start/stop ani bez diag si nevypnu komplet stablizizační systémy.... jinak jak měřili vykon, tak mě to přijde celkem normální... u O2 RS která dekladuje 147kw, se naměřilo přes 160kw....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes kamoš objednával RS TDI (žádná extra výbava) - dodání červen, to je děs...

 

Popřád přemýšlím, proč tady někdo má termín dodání 3,5měcíce a jiní skoro půl roku.... myslel jsem, že je to třeba výbava, jako panoramatické okno a podobně....

 

Ale tak mě napadá, nebude to tím TDI motorem ? Protože předpokládám, že se objednává více TDI, hodně lidí co si auto mohou vybrat to berou i jako služení... :kol-60: Co vy na to ? Jen moje teorie...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto graf peknej, ale ten max vykon je teda v hodne uzkym spektru otacek a dost to pada a v 6000tis tam je misto 248 200ps...

 

Říkají to i v tom testu (topspeed.sk), že motor nemá cenu točit nad 5000 ot..... že už více výkonu nedává... možná tam bude prostor pro nový software do řídící jednotky (čip)... např. u Audi TT ten samý motor dává podstatně více výkonu už v sérii, křivku jsem teda neviděl.....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...