Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Kdysi u staré Škody 1000 MB se říkalo tisíc malých bolestí. Když vidím tu kvalitu u OIII díky úsporám tak to bude asi platit opět. Bohužel větu že se to rozjezdí a zlepší časem jsem slyšel již u nový O1 a a pak to tvrdě řešil po skončení záruky s Škodou MB.Samozřejmě že se to nerozjezdilo.

Takže tuto vejmluvu maj již servisáci Škody geneticky zakódovanou. Proto jsem změnil stáj a předu spokojeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť kazdej ví co sedlám tak jáká RS. Ale těch úspor si všimli i novináři a tak OIII projela Auto roku 2014 díky krizové koncepci auta. Pravda u RS to tolik neplatí, ale jeden segment to nezachránil. Tím že nevyhrála OIII přišla o dost šancí v budoucnu protože příští rok bude již OIII tuctový auto a žádná novinka. Pokud stejný model šetření aplikují i na připravovanou velkou Schade 4x4, teda dle tvrzení výrobce o velikosti auta, tak teda je bez šance i v budoucnu.

Hezkej byl dnešní automagazín na Primě a reportáž z veletrhu v Americe. Tam je ještě automobilovej svět celkem OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, tohle myslím uplně stačí:

 

http://ekonomika.idnes.cz/prodeje-aut-v-evrope-rostou-skoda-dohnala-fiat-f49-/eko_euro.aspx?c=A131119_100127_eko_euro_suj

 

http://ekonomika.idnes.cz/nemci-vychvalili-v-ankete-skodovky-dua-/ekoakcie.aspx?c=A131127_125211_ekoakcie_fih

 

 Záměrně neuvádím statistiku z ČR nebo SR - protože, ta se pro většinu odpůruců ŠA nepočítá.

 

OIII je prostě dobré auto :kol-47: (ať se Vám to líbí nebo ne :kol-28: )

 

Mimochodem, jestli se povede záměr, že se dostane do Top10 ve světe, to ještě uvidíme - to je totiž hodně hodně velký cíl :kol-33:  Jen pro srovnání, OII byla na 28. pozici na světe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikan88: Já bych ty Mercedesy vůbec nekupoval... vidíte to mlžení reflektorů, u nového TAK drahého auta..... to bude tím, jak se tam šetří .... to je hrůza.... :kol-98:

 

Omlouvám se za OT, ale tomuhle jsem nemohl odolat :kol-46:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nataveni priklopeni praveho zpetnwho zrcatka funguje i bez el sedacek, nastavno presne podle navodu na briskoda, navod je zde, jak jsem tu uvadel, je v návodu jasne uvedeno, ze zrcatko poklesne o danou polohu bez moznosti zmeny... A tedy jak jsem tvrdil ze to funguje i u O II...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mne o teda nefunguje. Cele menu som presiel - zaskrtol polozku a nic. Zrkalo sa ani nepohne.

Skusal som aj prepinac zrkadiel vo dveach (ci to nema nejaky suvis).

Ak to niekomu funguje, tak to ma mozno suvis s nejakou polozkou nadstandartnej vybavy...

 

aby to fungovalo, musí být zrcátko před zařazením zpátečky nastaveno na R

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...