Přejít na obsah

Parkovací asistent Octavia I


alesbrno

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, mám na OI kombi zadní parkovací senzory. Dlouho všechno fungovalo jak má - při zařazení zpatečky jedno pípnutí a při přiblížení k překážce přerušované pípání se zkracováním pauz v závislosti na přibližování se k překážce. Cca 20 cm od překážky už nepřerušovaný tón. Teď to funguje tak, že při zařazení zpátečky se ozve delší pípnutí a potom už nic. Nesetkal se s tím někdo - nevíte kde je problém? Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, mám na OI kombi zadní parkovací senzory. Dlouho všechno fungovalo jak má - při zařazení zpatečky jedno pípnutí a při přiblížení k překážce přerušované pípání se zkracováním pauz v závislosti na přibližování se k překážce. Cca 20 cm od překážky už nepřerušovaný tón. Teď to funguje tak, že při zařazení zpátečky se ozve delší pípnutí a potom už nic. Nesetkal se s tím někdo - nevíte kde je problém? Díky za postřehy.

zkotroloval bych zakladni, dyspley, kabely,senzory, - poskozeni, naruseni kabeli, pak mozna zkontroloval senzory na pohled od bordelu a spiny a pak uz teda asi kontrola VAGEM jes-li mas origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
origo je origo - nejsou s ním problémy - jde diagnostikovat - seženeš náhradní díly když ti to někdo naboří - a když si dáš záležet tak nikdo nepozná že je to dostavba

To je pravda! A nesmim zapomenout podekovat Vasovi za precizni namontovani (sice teda na OII :-) a ochotu nakodovat par dalsich drobnosti!!

Editováno: , autor: sprey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapojení je jednoduché

+, -, K-vedení (není nutné pro provoz), signál od zpátečky

jinak se sundá nárazník navrtají díry, natáhne se repráček do B sloupku

mrkni dolů do mého odpisu je tam odkaz na patkovák na FII, room pro přibližnou představu

2 sprey: škoda že kabeláž byla krátká a muselo se nadstavovat jak napájecí tak k předním čidlům :( pak se montáž protáhla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to neni tak az strasny to zapojeni. No jen skoda ze nejsi bliz potreboval bych udelat i tempomat, ale na ten si netroufnu :( jsem z Decina no tak jestli by si o nekom nahodou vedel :) a jak fungujou ty origo ?? jenom pipaj cim vic se blizis k prepazce tim vic jo ?? nebo jak to rozeznas dalku od prekazky ?? jeste sem nemel tu moznost videt origo na octavce. Jedine co si kamosi nechali delat od jablotronu s displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to neni tak az strasny to zapojeni. No jen skoda ze nejsi bliz potreboval bych udelat i tempomat, ale na ten si netroufnu :( jsem z Decina no tak jestli by si o nekom nahodou vedel :) a jak fungujou ty origo ?? jenom pipaj cim vic se blizis k prepazce tim vic jo ?? nebo jak to rozeznas dalku od prekazky ?? jeste sem nemel tu moznost videt origo na octavce. Jedine co si kamosi nechali delat od jablotronu s displejem.

Ahoj, montoval jsem si ho také sám o je to v pohodě pokud by jsi potřeboval poradit napiš jsem také z DC :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte.Chrěl bych zeptat nebo spíše poradit s parkovacím systémem PLC-60 Parkovací asistent, barevný LCD, 6 senzorů.Mám ho namontovaný od minulěho týdne.Kazdý den se mě stává že když jedu ráno do prace tak mě pravé přední čidlo vždy když sešlápnu brzdový pedál začne hlásit překážku.Jakmile spustím brzdový pedál,tak to přestane.Jak jedu domů parkovací systém funguje bez problémů.Nevím jestli je to jenom nějaká náhoda nebo co.Za každou radu předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...