Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stannare pred hodinou se mi stalo to same po 2s projeti auta v protismeru s tim rozdilem ze pavouk nepustil nozicky. A mozna nebude ani tupka, uvidim zitra za svetla.

Jinak jsem se vratil z letiste s uklouzanou plochou kde jsem byl blbnout a zadna zabava s tim nevypinatelnym ESP, musi se ovsem nechat ze se mi opravdu nepodarilo auto dostat vyrazne do smyku, vzdy se to drive ci pozdeji srovnalo pri prime jizde. Jinak otocka pres rucku sla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: to není dobrej nápad s tím dolitím za studena, pač za tepla by mi pak přibyla a byla by až k víčku....

 

Kokta: no máš asi pravdu, stálo by to za to to střelit a koupit jiné, ale nemám na něj :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, přece na starý kolena nebudu jezdit v kinder kárce ;) To bych se styděl před sousedy.....Nejdřív Sup a sousedi mě zdravili pane doktore, teď oktávka a sousedi už jen mávají a kdybych jel ve fábce, to už by se i smáli.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, přece na starý kolena nebudu jezdit v kinder kárce ;) To bych se styděl před sousedy.....Nejdřív Sup a sousedi mě zdravili pane doktore, teď oktávka a sousedi už jen mávají a kdybych jel ve fábce, to už by se i smáli.

Až pojedeš v Citigo, tak ti hodí i nějakou minci. :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...