Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk, západní okraj mas Rudou - Šafránka je dobra. Jinak Lukoil Barrandov mas taky kousek.

Shell to neres a jede stare ceny. Jinak ja tankoval dneska na Agipu v Písku za 29,90 litr...

Já tam taky se svým nejezdím. Šafránka je také na Stodůlkách a tam nemá dobrou pověst. Sice je to už pár let, ale i tak... Do svýho tankuji na OMV Karlovarská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, ani jste se nepochlubili, co jste dostali k Vánocům ;)

 

Tedy kromě Petrrra, ten už se mi chlubil SZ, že dostal nový péro a 50 prázdných ticketů na sázení. Také prej knihy "100 triků jak vyhrát v ruletě" a "Štěstí v lásce, neštěstí ve hře". (knihu "Jak ošetřovat desetileté francouzské auto" prej ježíšek nesehnal, pač je to prej fiktivní četba)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže přítelkyně je to samé co ja. Možná ještě horší. Tak v tom si rozumíme. Ona ve svém autě taky vzadu nikoho nevezme. . Ale jinak co znám ženský holky a tak nechápou ze proste si musí očistit boty a potom s nimi nesoupat a neopirat se nohou o podbech treba. Proste je mit přesně v prostředků na gumovém koberečku. Proto tam také je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jste mi teda rodinka. Ovsem vetsi prasata v tomto smeru jsou spis chlapi. To s prahama a kobereckama je i u me bezne ve standartech popsanych a vylepenych na zadnich okynkach v manualu nastupovani a vystupovani z vozu. V kufru vozim kocarek - umis si to predstavit kdyz prsi, kolecka od blata a kocar musi do kufru ? :D No mam v kufru gumovy koberec viz. gumove koberce jako v aute a jednou za cas ji umyju. A vzadu vozim rodinu. Od toho je to 5 mistny vuz a ne dvoumistny sportak 2+2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam taky se svým nejezdím. Šafránka je také na Stodůlkách a tam nemá dobrou pověst. Sice je to už pár let, ale i tak... Do svýho tankuji na OMV Karlovarská.

nevim, v rudny tankuje nas znamej do 2.4T Volva asi 3 roky a nema problem. Ted jsem tam parkrat pokusne tankoval do feldy, jestli tam bude nejakej rozdil nebo ne a zatim nic nepozoruju... ;) ve stodulkach bych netankoval tam nemaji zajimavou cenu, jen nezajimave jmeno

 

nej dárek je genevo one S, pak knížka o motorkách a užitečné provozní věci. Jsem spokojen.[emoji2]

genovo one S super, bych taky chtel, ale bohuzel si budu muset jeste nejakou chvilku pockat... :(

 

Motosi tak ze antiradarek, ale tenhle neni na laser ne? Si tehda rikal ze chces ten jako parkovaci asistent. Tohle moc za tim sklem nenapadne nevypada.

neni na laser, teoreticky ho umi detekovat, ale to az v okamziku, kdy uz si zmeren.

 

Motosi jakej je rozdíl vs ten one co mám já?

je to novejsi generace, ma lepsi detekci, jinej displej - podle nejakejch testu detekuje o cca 500 metru driv klasicke KA radary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...