Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ze srazu jsou fotky vždycky a na žádné jsi s žádnou nebyl [emoji3] na to tam nepotřebuji být, abych to věděl. A na srazu jsem byl celkem 3x už [emoji6]

To víš, mě je to celkem fuk, já jsem už zdomácnělý typ, stejně bych se jenom podíval, zaslintal a poklepal tě po rameni (to Petrrrr je jiná liga, ten na večírcích oblejzá kde koho podle fotek [emoji3] )... no ale mohl bys tedy ze svého harému nějakou dovalit abychom neměli pochybnosti o tvém samectví [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neres to ze 600 tisic. Byla to jeho volba. Libi se a je spokojen. Tak co. Každej ma neco jineho. Ja si ted treba chci koupit novy notebook. A za tu cenu bych mel tretinu tvého rapida. Dal bys to.? Koupil bys neco jineho co ma cenu pro tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pár drobností, jako u Clinta. U auta za 600tis. Když v záruce odcházejí takové věci, jaké věci budou odcházet po záruce.

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/skoda-octavia-iii-combi-2-0-tdi-v-dlouhodobem-testu-jak-zvladla-100-tisic-km/

taková standardní situace u dnešních aut no... a to vrzání panelu přístrojů, to dělá i ozákovi :D je to hrozný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo no. Chce to se s tim smirit a platit a platit a byt spokojen, protoze tak je to spravne.

Pancho jo at si kazdy za sve vydelane penize koupi co chce. V tom ja problem nevidim. Ja ovsem za sve penize, ktere jsem vydrel ocekavam vyrobek v mych moznostech ( moje moznosti jsou treba Rapid) ovsem v nejake kvalite protoze v mych ocich auto neni rohlik nebo mixer.

Koupis si Notas za pul Rapida. Ok ( v mych ocich vyhozene penize ale ok, dle vyse popsaneho) jak se budes tvarit kdyz se ti treba po mesici budou loupat klavesy, po dalsim se bude sekat ti odejde treba baterie atd. . Jo ja vim, budes spokojenej a v prodejne jim nechas jeste tisic navic za to, ze budes spokojeny, ze se ten notas nerozpadl celej. KDO CHCE BYT OVCI, NECHT JE OVCE. [emoji3]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře přestaň chodit na to pivo na nádraží mají na tebe negativní vliv ;-)

Já se trápím už třetí týden v práci a už ani nevím jak se řídí auto v neděli konečně pádím domu a určitě si zapnu rádio abych nemusel poslouchat nějaké loupání v palubovce.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake pivo. Takovej luxus. Ruze z krabice, ta te postavi na nohy. [emoji3]

Ty vole tri tydny opalovacka na lodi navic v cizine. To se jinym lidem jenom muze nechat zdat. Jine lidi za to plati na dovolenych. Tobe jeste za tu dovcu plati Bony ty vole. Prace snu. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, je to vecna debata. Na druhou stranu opravdovy fanda a priznivec se pozna podle toho, ze ten priznivec se za tu vec a znacku pere hlava nehlava a to v dobach dobrych, ale a to hlavne v dobach zlych ( doby dobre uz byly a jsou davno pryc). Tedy Clintovi odejde motor, nevadi pro svou znacku udela vse a koupi nove auto aby podporil vyvoj. Dieselgate a VW schudne a Clint se slzama v ocich bezi vybrat uspory a utika slozit hotovost na bankovni ucet koncernu aby je zachranil a zmirnil ty hrozne nasledky. A tak to ma byt, zit a zemrit pro koncern. A vsem tady ke cti, ze jsou vsichni takovi fandove. Jak to oceni VW? Budou si moci priste koupit novy vuz ( jeste vetsi klump nez co maji nyni) [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem teď v podstatě spokojen s autem. Včera mě vyděsilo na dálnici vrzání a pískání jako od brzd. Měl jsem stažené okno spolujezdce, vyvetraval sem klimatizaci . Šlápl jsem na brzdu a nic, dělalo to furt. Přemýšlel jsem odkud by to mohlo bejt. A pak jsem předjel Logana, za kterým jsem jel v zúženém pruhu a bylo ticho [emoji23]

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...