Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

dneska jsem našel šicí stroj :-D chvilku mi to trvalo od kud to jde.
Tak to je masakr! To vidim a slysim poprve. Snad si to necha Skodovka patentovat, aby to jini nezacli kopirovat.

Radius mi platí příště zulu colu za použití mého fotografického materiálu ( nápravy) :kol-29:

:(, jeste ze jezdis tak malo ;)

A za duplicitu protože ta fotka tu už byla asi třikrát všichni jsme ji už viděli všichni o ní víme nikdo za ní není rád ale pořád ji sem někdo bude cpát.

Uz jsem to sem totiz asi 3x daval!!! Pokazdy kdyz ma nekdo kecy na multilink. Brcko neni spatny, ale jizdni vlastnosti proste nemuze mit stejny jako multilink, to proste fyzicky nejde. A o nakladech spojenych s udrzbou se nebavim, pac take lze koupit nasobne levnejsi auto na udrzbu, nez Octavii. Sam jsem ridil prvni verze 03, jak naftu, tak benzin a ve vsech ta zadni naprava stala oproti 02 za hovno. Staci jenom jet po dlazbe, zadnej zavodnik, klidna jizda v Praze po dlazbe. Nedej boze kdyz to nekdo krouti na krev, to limity musi najit. A i dalnicni jizda pri 150km/h a vys uz proste musi take ukazat rozdil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám origo sníženej podvozek z výroby sedí to hodně dobře. Po nažehlený dálnici nevidím důvod proč by měl bejt rozdíl. Co tam máš dál?

Ještě k tomu zámku pásu cvrknul jsem do něj a už to přestalo potom jsem se pokoušel znovu to cvrkaní nahodit a už se nepodařilo a hlavně jezdím pořád připásanej takže no problém zatím.

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak souhlasím s tebou rádio jen ne s tou dálnici ve 200km prostě o ní vůbec nevím přez Německo jezdím ustalenou 180 a auto je klidné. Na dlažkách je to hrůza ale to multilink taky tam už pomůže jen vzduch měch.

ani vzduch nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten multilink pouze lépe kopíruje nerovnosti a trochu napomáhá lepším vlastnostem při zatáčení e vyšších rylostech, jinak asi rozdíl poznáš jen stěží

poznáš to po nerovnostech, kterých je v čr mraky. Prostě odzadu jde přes příčnější nerovnosti divnej hluk. Ze světa motorů říkali, že to dělalo u DCC podvozku. To třeba Cupra opravdu nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...