Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte věřím ti že to byla legranda on si totiž Petr pořád myslí že má zmenšeninu octavky a že to co tam má on tak tam máme taky.

Ale neříkám že je to špatný auto jen je to víc pro mladší hochy víc kinder.:-D

Jo clinte Vem nůžky a rozstříhej to těsnění dveří ať se Petr může hodit zase do klidu. Návod jsem ti už posílal.

Editováno: , autor: Barbossa
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nedivil - jak se na OIII šetří, tak tam máte jen trapný plechový "U" profil. :kol-46:

Pavouku neboj nedělám si falešny iluze o kvalitě 3jky ale na ty moje dálniční najezdy naprosto vyhovuje. Původně jsem chtěl jen fabii3 ale bohužel do toho nedávají motory. Mohl jse klidně vzít něco lepšího ale to by mi už bylo líto tak rychle slítat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se bavíme o předpisové jízdě, tak by se o tom dalo uvažovat, ale jinak si myslím, že je to spíše potom o jezdci. Každopádně určitě je ten výkon znát, 125kw vs. 77kw nepojede stejně ani kdyby ses snažil sebevíc...

Váhové rozdíly nejsou u těchto modelů nikterak závratné, aby se projevili zásadně do celkového výkonu auta... kdybys srovnával FIII 81kw vs. Superb 125kw tak už by to asi znát bylo, že je Superb o dost těžší...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto tak možná ve městě ale ne dálnici zvlášť po Německu a ta výdrž o to tu běží. to co píše Stringo 250 tis nevím většina lidí píše že se toho nové motory nedožijí já ještě nevím mám teprve 71tis na budiku.

Jinak jsem doma v pořádku.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, maly motor, velke auto. To se neda cekat, to mas mit primo napsane v servisce - 130tis, vymena rozvodu, sorry motoru.

To je jako u nás, vyměnili turbo a druhej den jsem byl v servisu ze to nejede... turbo je znovu KO - něco do něho vlítlo, jde to na pojišťovnu... ale zase bez auta...

Ve sluzebaku?

Tak motor musí mít nějakou životnost adekvátní ke zbytku auta ne jako jednička s 1,9tdi kdy motor naběhal milion km ale zbytek se třikrát rozpadl.;-)

Jenze za 130tis (coz je vymena 1.2TSi), opravis dneska Octavii 1 2x komplet generalkou.

Lesenarskou v modifikaci C2N. [emoji1] Ale kolega z predchozi prace ma Multiplu asi 12 let starou a ta naprava mu zrezla tak, az se mu zlomila. Nova stala vic nez cele auto, tsk jezdil po republice po vrakacich a shanel jinou. Vzdy kdyz nastartoval tak se mu rozsvitilo x kontrolek PP mu precetl celej roman v Nemcine a jemu to nevadilo. Vzdy s zim jezdil dokud to jelo. Az z jednoho vyletu nedojel ptotoze mu odesla spojka. Z druheho vyletu taky ne protoze mu odesel plynovej pedal - ten mu blbnul uz pul roku. Zmackl plyn a nic se nedelo nebo s velkym spozdenim a to vozil vnoucata. Mne s nim stacilo jed parkrat na obed. [emoji3] Zadnej stres, on je flegmous jako prase.

Hele o tom jsem tu snad nevypravel, kde ses to doslech.

To jsi nezažil Barbosso tu legraci, kdy mi chtěl ukázat Petrrr, jak mi to taky určitě rezne pod těsněním při otevření víka motoru. Zjistil totiž, že na oktávce v těchto místech nemá co reznout [emoji23]

Ty tam ani ten plech uz nemas? Byl tam vubec?

Se na to můžu vys--t včera se nám rozbil autojeřáb dneska se v tom celej den hrabu a jakž takž to funguje ale srčí z něj hydraulika takže za hodinu se ukáže jestli pojedu domu a nebo budu volat hasiče aby ho přijeli vyzvednout z vody.:'(

Skodovka uz dela i jeraby?

Pokud se bavíme o předpisové jízdě, tak by se o tom dalo uvažovat, ale jinak si myslím, že je to spíše potom o jezdci. Každopádně určitě je ten výkon znát, 125kw vs. 77kw nepojede stejně ani kdyby ses snažil sebevíc...

Váhové rozdíly nejsou u těchto modelů nikterak závratné, aby se projevili zásadně do celkového výkonu auta... kdybys srovnával FIII 81kw vs. Superb 125kw tak už by to asi znát bylo, že je Superb o dost těžší...

Jenze kde by Clint tech 125kw vzal, ve snu. Pojede lip nafta, ale to TSi nebude moc ztracet, bude se jaks taks drzet v zavesu a rozhodne ostudu neudela.

Jen pro poradek, jak to brcko vypada a s cim Barbossa lita po dalnici.

post-12637-1467616562,4282_thumb.jpeg

A co se dava do aut a ne nahrazek aut.

post-12637-1467616595,2995_thumb.jpeg

A jak to pak dopada, kdyz se parkuje venku

post-12637-1467616622,7408_thumb.jpg

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...