Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Clint napsal:

Kurva hoši, Sabiza mě přes Fejsbuk nakazil rýmou, jsem vyřízenej

 

To víš že jo. Já dneska nastoupil na nemocenskou, protože jsem v noci málem chcípnul. Ráno jsem k doktorce musel sockou, protože v Kobylisech jsou už zóny a ještě jsem si musel neschopenku zkrátit jen do úterý, abych za váma mohl jet. KDO TEDA MÁ HORŠÍ NEMOC? KDO SE VÍCE OBĚTOVAL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva já sem taky pěkně chcíplej. To jsem měl dneska večer už naplánováno chlastat plzeň a hulit doutníčky ve striptýzovém baru na Václaváku s nahatejma mladejma holkama :D

Teď chlastám zázvorovej čaj a sedím u počítače.....:(

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2016 at 17:04, Stringo napsal:


Kód barvy je na typovém štítku. Najdeš ho pod kobercem nalepený na dně kufru. Případně jestli víš název barvy (např. Flamenco, Race, Cappuccino, atd.), tak ti řeknu kód...

 

Dneska se konečně dostanu k autu, podívám se na to. Díky za tip.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, Petrrr said:

Na kvasiny ti kokto seru. Ja chci nedelat nic a mit 50 cistejch. Takova prace by me bavila.
Top gear je napul saskarna nic vic. Nebyt tam ta lepsi auta tak se na to ani nekoukam. Nesnasim treba kdyz nekdo umyslne nici nove veci.

běž radsi kreslit ty tvoje srací trubky a neser se do top gearu :D ty alespon vydělávají pořádny prachy narozdíl od nás :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, úplně nenávidím Českou poštu. Opravdový kreténi. Včera změním adresu doručení, akceptuji, že zaplatím za změnu adresy více než 300,- a co se nestane? Pneumatiky dorazí do práce.

Pošta jsou šmejdi... Z Plzně do Prahy stojí balíček 69kč, z Číny do ČR 0-90kč podle prodejce... No prostě masakr. Posílal jsem paní plyšáky po dětech bylo toho 2kg, ale větší balík. Cena plyšáků byla 150kč a poštovné 140kč... Co dodat no...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @Stringo: Kde to tam najdu?

imageproxy.php.jpg

 

Jinak co se týče dopravců, tak nemám žádný problém si zaplatit solidní dopravu. Bohužel dodejce pneumatik posílal pouze přes ČP. Vždy je to malinko vtipné, když ČP veze balíček do velké budovy DHL. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zena delala na Poste 10 let. Moc velka zkusenost na to abych mohl tuhle polostatni orgsnizaci za neco chvalit. Naopak, nejlepe aby to krachlo a vzsl to fo rukou nejaky schopny soukromnik. Bylo by to to nejlepsi co by se mohlo stat jak pro zakazniky tak pro zamestnance.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I pro zakazniky? Konec vetsiny sluzeb, konec posty v kazde vesnici.... no, nevim...


V každé vesnici je hodně přehnaný výraz a pokud neberu velká města, tak v malých městech pošta většinou 8:00-11:00 a 13:00-16:30 což pro lidi kteří dojíždějí do práce na směny a nemají možnost se přes den přizpůsobit (spoje atd.) je v podstatě k ničemu. Navíc doručování balíků v podobě přenechání zásilky u sousedů je někdy až tristní...

Za ty peníze si dokážu tedy představit mnohem, ale mnohem lepší služby zákazníkovi! Nechápu, proč pohled nebo klasický dopis stojí 13kč o balících ani nemluvím a poplatek za dobírku na bankovní účet už vůbec nechápu...

Ale jak říkám, čím méně lidé využívají poštu, tim dražší služby budou.... Oprava, ono už je to dneska jedno, protože se slevňovat nebude ani kdyby lidi denně poslali miliony balíků...
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posta, buzerace, sikana a uz tam delaji jen ti co nemaji na vyber neb ti schopnejsi uz davno odesli. Nebo ti co na to maji zaludek. Zena tam delala na ruznych pozicich ( ma na to dokonce skolu - postovni a logistickou) od radove prepazky po vedouci stredne velke posty. Nema cenu to nejak rozvadet ale kdybys vedel o pracovnich pomerech na CP co vim ja a jake jsou duvody proc nefunguje tohle nebo tamto. Mel bys stejny nazor. Pokud si videl porad "A dost" o CP tak vse tam receno je pravda.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...