Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Clint napsal:

Hoši, jak s tím srazem???

 

Stan nemůže, má Ikarusa, Pawouk jede, Ozi jede, Motos jede, Pancho snad taky. Co dál, kdo dál???? Přijede asi Sabiza a Hurikán....

 

Co náš Pitrísek, Kokta, co Rádiovka?

 

Pokud nebude sněžit, tak dojedu. Dneska jsem teprve objednal zimní pneumatiky a v servise mají teď na týden plno. Chci na formuli udělat i geometrii nápravy, takže to vezu do osvědčeného servisu. Dokonce jsem dneska uvažoval, že do toho dám ten super prémiovej benzín od OMV, aby se mi aktivoval čtvrtý válec a turbo.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stanmar napsal:

To buďte rádi - jsou to opravdu vyhozený peníze - sice je příjemné cítit prvních pár týdnů novotu vozu, ale ta stejně nakonec vyčichne....

 

Tak v Áčkách dokážou auto taky krásně navonět, aby ta 5x stočená Octavia první generace voněla jako nová. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono na to nepotřebuješ ani 22 let řidičák. V Praze teď žiju druhým rokem a poznal jsem, že lidé s "S" na SPZ jezdí jako kreténi. A pak jsou ještě úžasní ti s "J".


I prd velebnosti... jezdi vsichni stejne :) a bud si jist, ze ta "J" a "S" si to zas ˇysli o Prazacich

Jediny rozdil ktery je trosku znat je vetsi ohleduplnost prazaku (a asi lidi z mest s hustym provozem).
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, kdybych někomu volal, že sraz je tenhle pátek, tak není!!!! Dneska sem volal třem lidem, jestli v pátek přijedou na sraz....Dneska mi zřejmě hráblo v palici, tak jestli někomu zavolám, buďte na mě hodní a neberte moje slova vážně.

 

Sraz je ve středu 12. října v Nesuchyni -_-

 

Ona si toho už všimla i manželka, když jsem odpoledne dával blumy do chlebníku a do kávovaru sem sypal granko...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Clint napsal:

Prosím Vás, kdybych někomu volal, že sraz je tenhle pátek, tak není!!!! Dneska sem volal třem lidem, jestli v pátek přijedou na sraz....Dneska mi zřejmě hráblo v palici, tak jestli někomu zavolám, buďte na mě hodní a neberte moje slova vážně.

 

Sraz je ve středu 12. října v Nesuchyni -_-

 

Ona si toho už všimla i manželka, když jsem odpoledne dával blumy do chlebníku a do kávovaru sem sypal granko...

 

Ale to nebude pouze Tebou. Já už od pondělí žiju v tom, že je to v pátek. Doma jsem to nahlásil a teď to musím přesouvat!

 

Ovšem nejvíce mě na tom sere, že jsem se dneska odpoledne oholil, abych se Ti líbil. Zase budu ve středu zarostlej jako Krakonoš.

 

před 18 minutami, Petrrr napsal:

Jasne vole a co vim tak je to streda i kdyz ten patek by byl lepsi. Ja bud prijedu nebo ne jeste nevim dle prace. Tedy mne volat nemusis. Zavolej si radeji do klubu 112 567, 112 567. emoji3.png

 

Ty dojedeš a nebudeš diskutovat. Chci vidět kinder káru. A chci Ti ju ukrást.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabizo, protože to vypadá s tebou nadějně a skutečně se chystáš na náš sraz, musíš vědět, že první návštěvou na našem sezení se staneš právoplatným členem našeho pirátského klubu a budeš zanesen do seznamu na první stránce ;)  Je to čest být členem a obdržíš samozřejmě klubovou samolepku na tvůj vůz ;)

 

A sakra, teď jsem koukal, že Pawouk ze seznamu někam vypadl, ale už napraveno ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...